Designové fototapety do dětských pokojů s 3D efektem

Datum publikace: 25.10.2011

Kategorie: Batole | Předškoláci | Bydlení

Zařizujete nebo zkrášlujete dětský pokojíček? Anebo hledáte tip na zajímavý a originální dárek? Tapety s 3D efektem udělají dětem radost a promění jejich pokoj v místo plné fantazie.

Fantastické 3D tapety

Dětský pokojíček je vlastně takový mikrosvět ve velkém světě dospělých, kde mohou děti v klidu odpočívat, hrát si, učit se a snít. Pokud chcete svým dětem vytvořit útulné zázemí plné fantazie, pořiďte jim fototapety s 3D efektem. Designové fototapety Walltastic s počítačově vytvořeným 3D efektem představují novinku na trhu. Vybrat si můžete celkem z pětatřiceti nádherných motivů pro děti každého věku od batolat až po teenagery. Mezi hlavní přednosti tapet Walltastic patří velmi snadná aplikace (tapety se skládají z 12 dílů, které stačí nalepit na stěny lepidlem na tapety) a ve srovnání s konkurenčními produkty příznivá cena. Firma Walltastic Ltd. získala několik ocenění za své produkty a zastoupení má v mnoha zemích.

        

Vyberte si motiv dle libosti

Fototapety jsou vytvářeny s dětmi pro děti, jsou interaktivní a s obrázky zaměřené na detail. Walltastic nabízí tři řady fototapet. Klasickou řadu s motivy rybiček, dinosaurů, princezen, pirátů, džungle a další.

       

Milují Vaše děti postavičky od Walta Disney, jako je okouzlující panenka Barbie, Shreck, nebo My little pony? Že mají raději Fifi z Květíkova, Spider Mana, Sponge Boba, anebo Bořka Stavitele? Tak to si určitě vyberou z licenční řady Walltastic.

       

Nově jsou také v nabídce 4 vzory fototapet se zvířátky pro miminka v jemných pastelových barvách. Vyberte si z 35 dostupných designů na www.fun4wall.cz a vykouzlete z bledých stěn ten nejkrásnější dětský pokojíček.

      

www.fun4wall.cz
 

Tagy: 3d tapety | fototapety walltastic

Komentáře