Batole

Díl 2. Míšánek si užívá advent

Míšánek před dvěma týdny oslavil své první narozeniny a nyní se s Vámi prostřednictvím seriálu Míšánkův rok neboli První rok batolete podělí o své další zážitky. 

pokračovat na článek

Hlídání dětí přes noc a odloučení od maminky

Odkdy může dítě strávit noc bez maminky, aniž by mu to způsobilo trauma? Jak můžete tuto situaci sobě i dítěti usnadnit?   

pokračovat na článek

Cestovní doplňky pro bezpečí a pohodlí Vašich dětí

Cestujete často se svými dětmi? Zpříjemněte jim své výlety hezkými doplňky, které přispějí k jejich většímu pohodlí i bezpečnosti a navíc jim udělají radost!  

pokračovat na článek

Narozeninové dorty pro děti

Z čeho vyrobit narozeninové dorty pro ty nejmenší oslavence, aby je mohli konzumovat bez rizika, že jim způsobí zažívací potíže? A čím dětský dort ozdobit? Poradíme Vám!   

pokračovat na článek

Díl 1. Moje první narozeniny

Míšánek se právě probral z oslav svých prvních narozenin, což znamená, že náš seriál První rok batolete neboli Míšánkův rok právě začíná. Každé dva týdny se Vám malý Míšánek svěří, jak pokročil v poznávání tohoto světa.   

pokračovat na článek

Program pro rodiny s dětmi v hotelu Pavlov!

Máte malé děti, a přesto byste s nimi rádi vyrazili někam na víkend? Vypravte se do jednoho z nejkrásnějších koutů naší země. Objevte překrásnou scenérii Pálavy plné historických památek a vinných sklípků. Máme pro Vás také tip, kde můžete přenocovat.   

pokračovat na článek

První rok batolete: Míšánkův rok

Milé maminky a tatínkové! Připravili jsme pro Vás naprosto unikátní reality show. Budete mít možnost po celý rok sledovat, jak roste batole mezi svými prvními a druhými narozeninami. Každé dva týdny zde najdete nový díl!            

pokračovat na článek

Autosedačky pro bezpečnost a pohodlí Vašich dětí

Potřebujete autosedačku pro miminko anebo pro větší dítě? Vyberte si ji tam, kde máte opravdu z čeho vybírat. V internetovém obchodě, který Vám nyní představíme, najdete bohatý výběr autosedaček mnoha známých značek a všech váhových kategorií.  

pokračovat na článek

Hračky pro roční dítě, které ho hned neomrzí

Hledáte pro své roční batole hračky, které ho hned neomrzí? Přinášíme Vám několik osvědčených tipů!

pokračovat na článek

Jesle a jesličky. Ano či ne?

Nejednu starostlivou maminku zamrazí při pouhé představě, že by dala své děťátko, které ještě ani neumí pořádně chodit, do jeslí. Mnoho maminek má však na jesle jiný názor.  

pokračovat na článek

Bezpečí pro ty nejmenší

Záleží Vám jako rodičům na tom, aby pokojíček vašich dětí byl skutečně bezpečný a zároveň atraktivní? Pak dbejte na to, abyste dodrželi nejdůležitější zásady vztahující se k vhodnému uspořádání dětského pokoje. Tady jsou! 

pokračovat na článek

I batole potřebuje svůj pokojíček

Už vám miminko povyrostlo a máte doma malého neposedu, kterému postýlka ve vaší ložnici už nestačí? Možná je na čase pořídit mu vlastní pokojíček a prostor na hraní. Poradíme vám, jak na to,

pokračovat na článek

Jaký je vhodný pokojíček pro vaše dvouleté ratolesti?

Pokud máte doma dvouleté ratolesti, poradíme vám, jak přizpůsobit dětský pokojíček jejich požadavkům. Přečtěte si naše praktická doporučení, která Vám při budování toho správného dětského království jistě pomohou!  

pokračovat na článek

Vybíráme hračky pro dvouleté

Každé dítě je jiné. To platí, i pokud jde o hraní. Některé se samostatně zabaví tak, že o něm ani nevíte, jiné to bohužel nedokáže.

pokračovat na článek

Skoncujte s plenkami, dokud je čas

Nosí Vaše batole stále pleny? Teď v létě máte ideální šanci s nimi skoncovat! Myslíte, že to nezvládnete? Za zkoušku nic nedáte!

pokračovat na článek

Kroužky pro batolata jsou super

Hledáte tipy, jak zabavit holčičku nebo chlapečka v batolecím věku? Vyberte svému dítěti kroužek! Vydovádí se, něco nového se zde naučí a hlavně bude mít kontakt se stejně starými dětmi! Myslíte, že je na podobné aktivity ještě brzy? Zkuste jednu návštěvu a uvidíte!

pokračovat na článek

Jak naučit dítě na nočník

Že je Vašemu dítěti už skoro rok a půl a stále ještě nechodí na nočník, zatímco kamarádčina holčička ovládá tento návyk již od devíti měsíců? Vůbec se tím nestresujte! A hlavně nepřenášejte stres z Vašeho domnělého neúspěchu na své dítě! Možná bude v životě mnohem šťastnější a úspěšnější než to kamarádčino! 

pokračovat na článek

Hrajeme si s batoletem

V batolecím věku jsou děti velmi roztomilé. Péče o ně je však náročná, protože vyžadují spoustu pozornosti. Jakmile se začnou nudit, můžou Vás pěkně zlobit! Aby se Vaše děti nenudily, musíte je zabavit. Poradíme Vám, jak na to!   

pokračovat na článek