Podpořte český nábytek v cestě za rekordem!

Český drumben jde za světovým rekordem!

Datum publikace: 15.09.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Dětský pokojíček

Jednoduchý nápad, jednoduchý vzhled, ale široké možnosti. Tak to je český vynález zvaný drumben. Že jste o něm ještě neslyšeli? Vy ani vaše děti? Pojďte se tedy seznámit. Třeba vás drumben inspiruje ke koupi, nebo „jen“ podpoříte jeho pokus o zápis do Guinnessovy knihy rekordů.

Co všechno je drumben

Víceúčelový odolný a akustický nábytek vyrobený z recyklovaného papíru a překližky
Originální doplněk interiéru 
Český vynález
Rytmický nástroj pro odpočinkové bubnování i vybití přebytečné energie 

Drumben vám v interiéru může posloužit jako stolek, sedák i úložný prostor. Sice je to jen pár vrstev papíru a překližky, což samo o sobě zní nanejvýš obyčejně, ale drumben je toho pravým opakem. Je unikátní jak svou konstrukcí, tak designem. Poslouží, jak potřebujete, doma i ve škole, snese extrémní zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný, vyzdobit si ho můžete dle svého a navíc se na něj dá skvěle bubnovat!

Papírový nábytek Drumben

Podpořte drumben na jeho cestě za slávou

Autoři drumbenu, vědomi si jedinečnosti svého vynálezu, se rozhodli pro pokus o zápis do slavné Guinnessovy knihy rekordů. Zvolili kategorii Nosnost papírového nábytku, neboť dlouhodobá nosnost pro provoz je uváděna 200 kg, při krátkodobém tlaku však nábytek zvládá až 1 650 kg. To už je zajímavé číslo! Další číslo je ovšem částka, která je potřeba na realizaci samotného pokusu za přítomnosti komisaře. Ta je ve výši 300 000 Kč. Nápad, jak ji získat tu je. Fanděte drumbenu, vyberte si odměnu na portálu hithit.cz a pomozte tak, dle svých možností, hromadně financovat realizaci, poplatky, dokumentaci a celý průběh pokusu o zápis.Pomozte Drumbenu na cestě k úspěchu!Drumben je světový unikát s ojedinělými vlastnostmi a neskutečnou výdrží. Věřte nám, má opravdu skvělé šance na zápis do Guinnessovy knihy rekordů.

Tagy: český nábytek | guinnessova kniha | nábytek drumben | papírový nábytek

Čtěte na Rodičům

Komentáře