Dětské hřiště Jungle Gym nabízí spoustu zábavy dětem různého věku!

Datum publikace: 16.03.2018

Kategorie: Hry a volný čas | Bydlení | Jak zabavit děti doma

Máte malé děti? Pak určitě jako většina rodičů často přemýšlíte nad vhodným vyplněním jejich volného času. Snad každé dítě baví návštěva dětských hřišť, kde na ně čekají nejrůznější prolézačky, skluzavky a houpačky slibující ohromnou zábavu. Jen málokteré dítko by dokázalo odolat. Pokud máte rodinný domek s prostornou zahradou, můžete dětem splnit jejich tajný sen - pořiďte jim vlastní herní sestavu, kterou budou mít doslovena dosah ruky!

Mít na zahradě vlastní hřiště je obrovská výhoda nejen pro děti, ale samozřejmě i pro jejich rodiče. Dítka budete mít neustále na očích, nebudete s nimi muset chodit na veřejná hřiště, která jsou často přeplněná, a o zábavu budete mít vždycky postaráno. Zaujala vás představa vlastního hřiště, na kterém by se vaše ratolesti dostatečně vyřádily? V tom případě vsaďte na dětské hřiště Jungle Gym!

Nekonečné množství zábavy

Dětské hřiště Jungle Gym slibuje nekonečné množství zábavy pro děti různého věku. Hřiště totiž můžete přizpůsobit věku vašich dětí. Máte-li malé dětičky, vyberte pro ně jednoduché a nenáročné herní prvky. Jak budou děti růst, budou se zvyšovat i jejich nároky a samozřejmě i dovednosti - pak je možné přikoupit k již postavené herní sestavě náročnější modul - například lezeckou stěnu, se kterou si starší dítka určitě hravě poradí. Hřiště tak může růst současně s vašimi dětmi a představovat pro ně příjemnou výzvu.

Vybírat můžete z pestré palety herních sestav. K dostání jsou malá dětská hřiště Jungle Gym, pro náročnější pak sestavy střední a větší. Záleží jen na vás, jakou sestavu na svou zahradu dětem pořídíte. Pro ty nejnáročnější jsou trefou do černého super velké XXL herní sestavy, které dětem vyrazí dech svou různorodostí i náročností jednotlivých prvků.

Na míru vašim dětem i zahradě

Dětské hřiště Jungle Gym si můžete sestavit přesně podle vašich představ - ještě lépe pak přesně podle představ vašich dětí. Všechny herní sestavy a doplňkové moduly lze mezi sebou libovolně kombinovat, což vám dává volnou ruku při plánování konečné podoby vašeho hřiště. Určitě vás potěší, že je k dostání celá řada doplňkových modulů, které dále rozšiřují uživatelské možnosti dětského hřiště - například již zmíněná lezecká stěna, provazový můstek, houpačková konstrukce a mnoho dalších.

Ať už si vyberete jakoukoli velikost dětského hřiště Jungle Gym, získáte v jeho základním vybavení plastovou skluzavku a pískoviště. Tyto dva prvky jsou společně s houpačkou u dětí nejoblíbenější a tak určitě ani a vašem hřišti nesmí chybět.

Bezpečí dětí je na prvním místě

Každý rodič chce pro své dítko jen to nejlepší. Bezpečí při hře je proto vždy na prvním místě. Dětské hřiště Jungle Gym se skládá z dřevěné konstrukce, k jejíž výrobě bylo použito kvalitní masivní dřevo. Dřevěné prvky jsou ošetřené tlakovou impregnací, která mu poskytne dostatek obranných látek, díky nimž dokáže dřevo odolávat negativním vlhku, deštivému nebo příliš chladnému počasí, ostrému sluníčku a dalším klimatickým vlivům.

Hřiště je možné vypodložit dopadovými pryžovými dlaždicemi, které dobře tlumí náraz. Pokud i vám záleží na bezpečí vašich dítek, určitě nad vypodložením hřiště uvažujte - doporučujeme vypodložit primárně místa, kde hrozí nebezpečí pádu.

Tagy: dětské hřiště | hriště na zahradu | Jungle gym | zahradní hřiště

Komentáře