Dětské samolepky doladí dětský pokoj

Dětský pokoj? Bez samolepek ani ránu!

Datum publikace: 14.04.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Maminky a tatínkové

Také chcete svým dětem zařídit co nejkrásnější pokojíček přesně podle jejich představ? Pak to chce nakupovat tam, kde mají pořádný výběr pěkného dětského nábytku, pestrých koberců a hlavně samolepicí dekorace! Že takový obchod neznáte? My ano!

Samolepky vedou
Samolepicí dekorace dlouhodobě patří mezi oblíbené trendy v bydlení, protože dokáže efektivně zvelebit každý interiér – snadno, rychle a za pár korun, což ocení především rodiče při dotváření dětských pokojů. Jak známo, dětský vkus je velmi proměnlivý - motiv, který se líbil našemu synkovi nebo dcerce ještě před rokem, se může přes noc stát předmětem nemilosrdné kritiky. A protože měnit na stěnách obrazy či tapety je poměrně náročné, dávají moderní rodiče přednost samolepkám.

Dětské samolepky na zeď

Široká paleta motivů
Další velkou výhodou samolepicí dekorace je možnost výběru ze široké palety nabízených obrázků – nejvíce jsme jich našli v internetovém obchodě Maxmax.cz. Jsou libo zvířátka, květiny, domečky nebo snad mapa světa? Auta, ještěři, roboti, strašidla či hrady? Račte si vybrat ze stovek úžasných nápadů, vzorů a velikostí. Součástí nabídky jsou samozřejmě také moderní interiérové samolepky pro teenagery a dospělé.

Náš tip do dětského pokoje: Praktické samolepky pod vypínač, díky nimž nebude okolí ovladače světla hyzdit ochmataná zeď. Samolepky lze na stěnu přidat i dodatečně a oddálit tak termín příštího malování.

Nezapomeňte na koberec
Ponořili jste se do říše designových samolepek natolik, že jste úplně zapomněli na dětský koberec, který jste původně chtěli vybírat? Dovolte, abychom Vám připomněli, že v tomto obchodě rovněž najdete největší výběr dětských koberců v celé naší zemi. Kusové i metrážové, akrylové, kulaté, prostě, na jaké si vzpomenete. Stačí si jen vybrat. A pozor, právě nyní můžete využít výhodné akce – ke každému dětskému koberci dostanete samolepku zvířátka dle vlastního výběru zdarma.

Dětské akrylové koberce

A co nábytek? Ani ten nechybí.
Máte doma neposedu? Usaďte ho na pohovku nebo do křesílka! Ať se Vaše dítko samo rozhodne, zda stráví chvilku odpočinku v objetí legendárního Buráka či Bleska Mac Queena, Spidermana, Šmoulinky, anebo třeba Medvídka Pú. Pokud se Váš potomek dokáže zklidnit jen v čase spánku, pak doporučujeme pořídit ještěří postel. Ano, dětské postele s motivem ještěrů jsou nyní hitem u všech školkou povinných.

MAX MAX maximální výběr
Nejširší sortiment krásných dětských samolepek, spoustu doplňků i dětského nábytku a ještě k tomu největší výběr dětských koberců v ČR – to vše najdete na stránkách www.maxmax.cz.Tak nezapomeňte, pokud hledáte maximální výběr, určitě navštivte MAXMAX.

Tagy: dětské koberce | dětské samolepky | dětský nábytek

Čtěte na Rodičům

Komentáře