Developeři novostaveb myslí na rodiny

Datum publikace: 05.12.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení

Cesta k novému bydlení je čím dál snadnější. Ceny nemovitostí mají sestupnou tendenci a možnosti jejich financování jsou o poznání dostupnější, než tomu bylo dříve. Zájemcům o nové bydlení vyházejí vstříc také developeři. Jejich portfolio služeb se už dávno neomezuje na samotnou výstavbu, ale zahrnuje celou řadu doprovodných služeb.

Kratší cesta k bydlení

Kupříkladu developeři projektu nové byty Koti Braník vedle výstavby a prodeje pro své klienty zajišťují také financování, a to včetně zajištění odhadu nemovitosti a zpracování hypotečního úvěru (obojí zdarma). Za zmínku rovněž stojí pojištění schopnosti nesplácet, anebo dodatečné služby, jako je například zvýhodnění úrokové sazby. V rámci programu YIT 4U můžete dále využít nadstandardní služby, pomocí s prodejem stávající nemovitosti počínaje a službami bytového architekta konče.
Tato vstřícnost developerů zkracuje lidem cestu k bydlení v několika ohledech, v prvé řadě tím, že jim umožňuje podstatně snížit administrativní zátěž. Díky komplexnímu řešení hypotéky klientům odpadá složité zjišťování podmínek u bank či stavebních spořitelen, což ocení především mladé rodiny, které jsou nuceny alokovat svůj časový fond na získávání zdrojů a péči o děti, a těžko hledají prostor pro zařizování nového bydlení.

Vysoký standard za příznivou cenu

Pokud jste hlavou mladé rodiny, pro kterou hledáte nové bydlení, můžete si pro inspiraci prohlédnout developerský projekt KOTI Braník společnosti YIT. Jedná se o krásné byty postavené podle vzoru finské architektury, které se pyšní čistým designem evokujícím přírodu země Tisíců jezer a vysokými standardy. Součástí některých z nich je dokonce finská sauna v základním vybavení. Z balkónu či terasy si můžete užívat krásný výhled do okolí. K bytům v prvním poschodí patří předzahrádka. Byty disponují prvotřídním vybavením, najdete v nich kvalitní laminátové nebo luxusní třívrstvé dřevěné podlahy, italskou keramiku a sanitu od špičkových značkových výrobců.
Vybrat si můžete z několika dispozičních řešení. Možnost dokoupení garážového stání je naprostou samozřejmostí.


Bezpečná a atraktivní lokalita

Bydlení v novostavbě Braník je mimo jiné přitažlivé svou krásnou a bezpečnou lokalitou (ke zvýšení bezpečnosti přispívá provoz recepce s nepřetržitou ostrahou) a může se pochlubit jak bohatou občanskou vybaveností, tak blízkou dostupností do centra. Na rodiny s dětmi pamatují developeři také příznivou cenou, a zároveň pamatuje na náročnější klienty. Nabídka bytů je rozdělena do tří cenových hladin. Více informací o projektu najdete na stránkách www.kotibranik.cz.

Tagy: Nové bydlení

Komentáře