Sestava HIHOT

Do nového školního roku s novým nábytkem!

Datum publikace: 24.08.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas | Bydlení | Dětský pokojíček

Máte děti na prázdninách? Ideální příležitost, připravit jim nové zázemí! Zejména školáci a studenti ocení, když budou moci začít nový školní rok s novým nábytkem. Víme, kde najdete největší výběr dětského nábytku a postelí v celé ČR!

Snadná přeměna? Sektorová!

Přeměna dětského pokoje Vám půjde nejlépe od ruky, když si vyberete některou z nábytkových sestav. Sektorový nábytek má tu výhodu, že je variabilní a umožňuje uspořádat interiér dle individuálních představ.

Lorento je hit!

Mezi nejoblíbenější sestavy patří nábytková sestava LORENTO. Celkem 16 rozmanitých komponentů v nadčasovém stylu umožňuje sestavit dětský pokojíček dle libosti. Zaoblené rohy skříní a komod navozují v místnosti přátelskou atmosféru, a zároveň zvyšují bezpečnost.

Nadčasový nábytek Lorento

Praktický nábytek GUMI

Další nábytkovou stálicí na žebříčku popularity je praktická sestava GUMI. Barevné úchytky dodávají nábytku v designu přírodního dřeva atraktivní vzhled. Vyvýšená postel nabízí nejen místo pro pohodlný spánek, ale i spoustu úložných prostor. Kromě postele můžete vybírat z 18 dalších komponentů. Pokoj je vhodný pro školáky i pro studenty.

Nábytek GUMI

Nábytek GUMI

Rafinovaná sestava KOMI

Další rafinované řešení nabízí neobyčejně variabilní a nádherně barevná kolekce KOMI. Celkem 17 komponentů je Vám k službám, abyste z nich vytvořili dětem ten nejkrásnější pokoj v moderním stylu! Jak vidíte na fotografiích, fantazii se meze nekladou! 

Nábytek KOMI

Krémový kreativní Labyrint

Velkým favoritem při zařizování dětských pokojů je nábytek LABYRINT, osvědčené řešení pro dětské i studentské pokoje v krémovém provedení, okořeněné barevnými prvky, které podporují u dětí kreativitu a rozvoj jejich smyslů. Police, postel, psací stůl, skříně, skříňky, vyberte si kostky do mozaiky a sestavte je, jak potřebujete!

Kreativní nábytek Labyrint

Zaostřeno na novinky

Že byste místo stálic raději nějakou novinku? Proč ne, v obchodě Hmnabytek.cz mají stále něco nového, a to nejen pro školáky a studenty, ale také pro miminka! Pokud hledáte inspiraci pro miminkovský pokojíček, prohlédněte si nové kolekce belgického výrobce, jako je GOOD NIGHT, NOUKY, Hvězdný prach nebo Chamonix. Některé dětské postýlky pro nejmenší mají navíc tu výhodu, že je lze přetvořit na dětské postele pro větší děti.

Pokojíček pro miminko GOOD NIGHT - Mint

GOOD NIGHT - Pure

Až se škola zeptá . . .

Ať už zvolíte libovolnou z oblíbených nábytkových stálic, nebo se rozhodnete pro některou z novinek, budete příjemně potěšeni zajímavou cenou, vlastní dopravou s avízem předem, stejně jako profesionálním poradenstvím. A co až se Vás škola zeptá, co jste dělali o prázdninách? Odpovězte, že jste navštívili stránky www.hmnabytek.cz, dobře vybrali a zvelebili svým dětem jejich království!

Tagy: dětský nábytek | dětsky pokojíček | miminkovské pokojíčky | praktický nábytek | sestavy nábytku

Čtěte na Rodičům

Komentáře