Dřevostavba, aneb když se sny mění ve skutečnost

Datum publikace: 05.12.2016

Kategorie: Bydlení

Až vyrostu, chci být spokojeným majitelem rodinného domu. Možná jednou přijde i vaše dítě s podobným prohlášením. Že je to nepravděpodobné? Ale co když se to opravdu stane? Víte co mu poradíte?

Můj dům můj hrad

Vlastní bydlení bývá prvním krokem ke skutečnému osamostatnění se a začátek nové životní etapy. Pro své děti chceme jen to nejlepší a umět bychom jim měli poradit i v případě bydlení. A je jedno, zda se nás budou ptát ještě v nedospělém věku či mnohem později. Jsou totiž věci, které neztrácejí své hodnoty a stárnou jen velmi pomalu. Takové jsou i dřevostavby společnosti RD Rýmařov, které splňují veškeré požadavky na plnohodnotné a komfortní bydlení. Mít vlastní rodinný dům a navíc být jeho spokojeným majitelem a obyvatelem nemusí být tedy jen snem.

S dobře postaveným domem mnohé ušetříte

Počítejte s tím, že dřevostavba od RD Rýmařov je naprosto srovnatelná se zděným domem, v mnohém se mu nejen vyrovná, ale má i své další výhody. Těmi jsou především rychlost výstavby hrubé stavby do jednoho měsíce, velice výhodné ceny a garance konečné ceny, 30letá záruka na dřevěnou konstrukci, nadstandardní tepelně-izolační vlastnosti, odolnost proti požáru i plísním, dlouhá životnost, moderní a stylový vzhled. Kvalitně postavená dřevostavba, splňující evropské i domácí normy, dokáže ušetřit nejen čas, starosti, ale dlouhodobě pak také výdaje za energie. Dřevostavby jsou energeticky efektivní, což vyplývá již z principu jejich konstrukce; nízké výdaje na chod domácnosti včetně vytápění a ohřevu vody se tedy výrazně projeví na každém ročním vyúčtování. Toto je při stále se zvyšujících cenách za energie velmi důležitý fakt, hrající ve prospěch dřevostaveb.

Prostor pro každého člena rodiny

Dřevostavby jsou velmi variabilní, což je vidět již na množství typových projektů, kde se nabízejí jednopodlažní varianty o velikosti menšího bytu, stejně jako prostorné domy pro vícečlenné rodiny. Potřebujete větší pracovnu, nebo hledáte řešení jak přizpůsobit dětský pokoj tak, aby vznikl dostatek soukromí pro sourozence? Každá dřevostavba se pak stává originálem, neboť není problém zapracovat individuální požadavky či požadované doplňky.

Montované domy RD Rýmařov splňují nároky na pohodlné a moderní bydlení, navíc s minimem starostí kolem výstavby i následných provozních nákladů.

Tak, teď již víte o dřevostavbách vše podstatné a dovedli byste určitě poradit každému, kdo se zeptá… i svým dětem.

 

Čtěte na Rodičům

Komentáře