Interiérové stínící prvky – elegantní a praktické

Datum publikace: 16.6.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení

Zastínění oken není již pouze praktickou záležitostí. Velmi často se stínící prvek stane spíše designovou záležitostí, která zútulní náš interiér. Vhodný výběr interiérového stínícího prvku teprve dodá našim oknům ten správný šmrnc a půvab. Nejdůležitější stále zůstává otázka, co od zastínění vlastně očekáváte.

Pestrý výběr stínících prvků
Ve světě stínící techniky už nenajdete pouze žaluzie a látkové rolety na pružinku. Společnost SunWay Vám nabízí mnohem víc. Interiérové žaluzie ovládané pouze kuličkovým řetízkem s výběrem barevného provedení ve více jak 50 barev. Látkové roletky s kolekcí až 300 vzorů látek. Plisé žaluzie v kolekci látek, která obsahuje deset typů a zhruba 60 barevných odstínů. A v neposlední řadě pak látkové roletky den/noc, které se staly v posledních letech opravdovým hitem.

Látkové stínění
Látkové roletky dodají našemu interiéru velmi elegantní a zároveň účinný stínící prvek. Široký výběr možného provedení ať už nad okno, či přímo do jednotlivých oken, nám dávají také jistotu praktičnosti. V nabídce najdete látky jednobarevné, zatemňující, ale i designové a technické. Látkové roletky lze ovládat jednoduchým tahem za řetízek, případně pak pohodlnění za pomocí dálkového ovladače. V současné době se stávají velmi oblíbeným prvkem tzv. plisé žaluzie, které mají výhodu v možnosti stahování. Stahují se jak za spodní tak za horní profil. Každý si tak může vybrat, jakým způsobem chce mít tuto žaluzii vytaženou. 

Horizontální hliníkové žaluzie
Tento typ žaluzií je stále nejpoužívanějším stínícím prvkem našich oken. Je tomu tak především kvůli cenové dostupnosti a praktičnosti. Možnost naklápění si lamel nám dává pocit soukromí a zároveň ochrany před sluncem. I zde si lze vybírat z širokého spektra barevného provedení lamel a nosičů. Horizontální žaluzie lze nabídnout také v mnoha typech, záleží na prostoru, velikosti a možnosti kotvení. Doporučení dostane každý zákazník od společnosti SunWay, která konzultaci a zaměření provádí vždy zdarma. 

Tagy: rolety | stínění | žaluzie

Čtěte na Rodičům

Komentáře