Jak zařídit pokojíček pro miminko

Datum publikace: 19.09.2011

Kategorie: Bydlení | Dětský pokojíček

Také už se těšíte na své první miminko a zařizujete pro ně pokojíček? Přinášíme Vám trochu inspirace, jak pokojíček pro miminko, anebo dokonce pro miminka, zařídit.   

Pokojíček pro dvě miminka
Zařizovat pokojíček pro miminko patří mezi ty nejkrásnější starosti. Ovšem, když se mají narodit dvě miminka, je třeba vše předem dobře promyslet. Budou spát spolu v postýlce pro dvojčata, anebo každý ve své postýlce? Anebo dětem koupíme místo postýlek dvě kolébky? Bude mít každé miminko svou skříňku?   

Holka nebo kluk
Holka nebo kluk? Někdy to skutečně nejde poznat ani za pomoci toho nejlepšího ultrazvuku. Některým rodičům to vůbec nevadí. Naopak nechtějí nic vědět, aby je čekalo překvapení. Tomu je však třeba přizpůsobit také zařizování dětského pokoje. Vsadit na růžovou nebo na modrou by se v tom případě dalo přirovnat k rozhodování mezi červenou a černou na ruletě. Mnohem jistější je zelená, žlutá, anebo přírodní odstín dřeva.      

Jedno nebo dvě
Neutrální design pokojíčku pro miminko se osvědčí také v případě, že plánujete více miminek za sebou. Bílá barva v doprovodu neutrální dekorace představuje jedno z možných řešení.   

Přečtěte si také

Foto: Madelain.cz, Svetpostylek.cz, Postylky-cz.cz

Tagy: pokojíček pro miminko

Komentáře