Každé ženě jistě záleží na tom, v čem její rodina spí

Datum publikace: 31.5.2011

Kategorie: Bydlení

Ať už při zařizování nového pokoje, či jej využít jako malé zpestření do pokoje stávajícího. Krásně povlečená postel láká člověka hned ke sladkému spaní a co teprve děti.

Ty se snadno nechají zlákat do postele, ze které na ně koukají jejich oblíbené pohádkové postavy. Ženy si mohou vybírat z různých motivů povlečení, ať už mají rády eleganci nebo hravost, jistě si vybere každá. Muži mají zase vlastní vytříbený vkus, který je svým způsobem charakterizuje.

Povlečení a jeho výběr můžeme zvolit podle módních barev nebo vzhledu, který lahodí našemu oku a svádí k příjemnému spaní. Důležité je neopomenout materiály, ze kterých jsou vyrobeny. Protože jsou významné pro kvalitu spánku a spokojenost při spaní.

Dětské povlečení nabízí dětem různobarevná provedení a hlavně motivy jejich nejoblíbenějších postaviček z večerníčků, filmů nebo televizních seriálů. Zná to každý rodič a jistě každý z nich dobře ví, co má jejich dítě nejraději. A to už je jen krůček ke sladkému spaní pro děti. Každá dívka by si přála usínat jako princezna ve své postýlce. Nebo se zachumlat pod peřinu a nechat si zdát o zvířátkách stejných jako má na svém povlečení. Chlapci zase touží stát se hrdinou ze svého oblíbeného seriálu, tak proč jim to nedopřát. Dětem stačí k radosti tak málo. Po vyčerpávajícím dnu plných her se pak rády zachumlají pod peřinu, na které se z ní usmívá jejich oblíbená pohádková postavička.

Přehozy pro změnu můžeme použít jako prostředek, jak zamaskovat rychlé vstávání z postele, což ocení nejeden muž. Zároveň jsou vděčnou ochranou proti znečištění povlečení. Mají estetickou funkci, díky které vypadá postel s přehozem příjemněji a působí celistvě.

Přečtěte si také:

Navštivte také: Jak být dobrým rodičem, Zdraví a výživa

Tagy: povlečení

Komentáře