Moderní dětské pokoje překvapují komfortem

Datum publikace: 25.8.2011

Kategorie: Bydlení | Dětský pokojíček

Moderní dětské pokoje se v mnohém liší od těch, které jsme obývali jako děti my. Překvapují funkčností, stejně jako komfortem.  

Funkčnost v popředí
Designéři, kteří navrhují moderní dětské pokoje, dobře vědí, že pomáhají vytvářet mikrosvět, ve kterém děti tráví většinu svého času. Spí zde, hrají si, kreslí, učí se nebo studují a odpočívají. Moderní dětské pokoje musí vytvořit zázemí pro všechny z těchto činností. Společně s bezpečností a estetičností, neboť vzhled interiéru ovlivňuje psychiku dítěte, stojí v popředí funkčnost. Velké oblibě se proto těší univerzální modulovatelný nábytek, který lze použít nejprve v dětském pokoji a později ve studentském pokoji, anebo v domácí pracovně.

Easy design
Moderní dětské pokoje nechtějí děti příliš zatěžovat uklízením, a proto nabízejí komfortní způsob uložení hraček, šatstva, knih a dalších věcí. Vše je snadno uklizeno a stejně snadno znovu po ruce. Praktické úložné boxy a rychleotvíratelné skříňky či zásuvky jsou neuvěřitelně šikovné. Děti je mají rády. K easy designu dále přispívá dekorace pokojů. Optimistické barvy na stěnách a tu a tam nějaký zajímavý motiv, který je dílem samolepicí dekorace, přispívají k uvolněné náladě.

Přečtěte si také

Foto: www.trend-dir.net

Tagy: dětský pokoj | moderní dětské pokoje

Komentáře