Nejkrásnější postýlky pro miminka

Datum publikace: 17.09.2011

Kategorie: Bydlení

Čekáte miminko a už se ho nemůžete dočkat? Tak už to jistě vybíráte postýlku. Pro inspiraci jsme pro Vás našli ty nejkrásnější postýlky pro miminka.    

Postýlka pro miminko
Na začátku života člověk, tedy miminko, většinu času prospí. Také později, když je miminko čím dál více hodin vzhůru, postýlka pro ně nadále zůstává hlavním zázemím. Malý tvoreček si zde hraje a odpočívá. Jinými slovy postýlka pro miminko je tou nejdůležitější součástí dětského pokoje, a to nejen po praktické, ale také po estetické stránce. Proto ji vybíráme pečlivě. Balchadýny postýlku příjemně zútulní.    

Když miminko povyroste
Při pořizování postýlky se vyplatí myslet dopředu. Čas však rychle běží a než se nadějeme, z miminka vyroste batole, které chce postýlku samo opouštět. Kulatý otvor po straně postýlky slouží k pohodlnému a především bezpečnému vystupování a nastupování.  

Postýlka s odnímatelnými částmi 
Velmi praktické jsou rovněž postýlky s vyjímatelnými částmi. Stačí odmontovat jednu část a postýlka pro miminko se rázem promění v sedačku, kde může spát batole. Samozřejmě s tím luxusem, že své lůžko může kdykoli opustit. Jediná nevýhoda je, že své dítko pak musíte bedlivěji hlídat.       

Přečtěte si také

Foto: Svetpostylek.cz, Madelain.cz, Postylky-cz.cz

Tagy: postýlky pro miminka

Komentáře