Pohodlí v srdci vašeho domova

Datum publikace: 09.02.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení

Obývací pokoj byl vždy srdcem domu a bytu, protože je to místo, kde rodina tráví nejvíce času, schází se zde s přáteli a v neposlední řadě představuje místo pro odpočinek a relaxaci. Výběr správné sedací soupravy by měl být uvážlivý, podle potřeb jednotlivce i celé rodiny. Zákazník by měl vzít v úvahu, jak a komu bude sedací souprava sloužit.

Klidný spánek pro návštěvy

Většina zákazníků ocení nábytek, který je variabilní a je možné ho v případě potřeby použít i pro další účely. Oblíbené jsou sedací soupravy s úložnými prostory a také rozkládací sedačky, které je možné využít nejen k příležitostnému přespání návštěvy. Své uplatnění však najdou i v menších panelákových bytech, což ocení zejména mladí lidé, kteří se zařizují a z úsporných důvodů upřednostňují menší bydlení. Ani tyto typy sedaček však neztrácejí na eleganci, vkusu a originalitě, a to díky rozmanitosti tvarů, použitého materiálu (textilní, kožené, omyvatelné) a také barev.

Rozkládací sedačka

Daleko od civilizace

Romantickou atmosféru umí vykouzlit dobře zvolená sedací souprava na i chatě. Při jejím výběru by se mělo počítat s tím, že prostor na spaní se může kdykoli hodit. V případě přízemních chat nahrazuje rozkládací sedací souprava i ložnici. Také pro tyto účely si lze vybrat tip sedací soupravy, který zapadne do chatového interiéru. Výrobci také počítali s takovou skladbou barev a tvarů, které se hodí k venkovskému či selskému stylu. Sedací souprava určená do prostředí, které se využívá méně, by měla splňovat hlavně snadnou údržbu.

Sedací souprava

V pracovním nasazení

Aktivní člověk stráví v práci více než polovinu svého života. Pokud většinu pracovní doby tráví v kanceláři, měla by být i vkusně zařízená, a to z několika důvodů. Dobré pracovní prostředí má vliv na pracovní výkon a kvalitu. Důležitým aspektem je vliv zařízené kanceláře na případné obchodní partnery, zákazníky i spolupracovníky.

Vhodných sedacích souprav určených pro kanceláře je několik tipů, ale hlavní roli při výběru hraje samozřejmě vkus zákazníka a účel. Správná volba může padnout na klasickou sedací soupravu nebo variabilní sedačky do tvaru L nebo U. Na trhu jsou sedací soupravy moderních, ale i konzervativnějších tvarů. Při výběru sedačky do pracovny je na místě přihlédnout k originalitě designu a kvalitnímu materiálu se snadnou údržbou.

Tagy: rozkládací sedačky | sedací souprava | sedačky Phase

Čtěte na Rodičům

Komentáře