Postel, která poroste s dítětem

Datum publikace: 09.12.2010

Kategorie: Bydlení

Zařizujete svým dětem nový pokojíček? Přečtěte si náš článeček. Poradíme Vám, kde koupit praktickou dětskou postel, která myslí dopředu.


 

Praktická postelová konstrukce

Dětský pokojíček neslouží pouze k nočnímu spánku a odpolednímuodpočinku. Děti si ve svém království během dne hrají, dovádění, a když trochu povyrostou, tak se zde připravují do školy. Na mnohačetné využití dětského pokoje se vyplatí pamatovat ještě předtím, než se pustíme do jeho zařizování, případně rekonstruování. Nábytek do dětského pokoje bychom měli vybrat velmi pečlivě, zejména dětskou postel. Zvýšená dětská postel Veronika, kterou jsme objevili v e-shopu   www.ceskynabytek.com  , představuje neobyčejně praktický kus nábytku. Díky svému konstrukčnímu řešení poskytuje více úložného prostoru než ostatní postele. Co však děti zvláště ocení, to je více místa na hraní. A také možnost v kombinaci s látkou, vytvořit úžasný domeček, skvělý bunkr, anebo tajnou skrýš. A tajné skrýše děti milují. Až Váš potomek povyroste, postel můžete nadále používat. Odebráním nadstavce totiž vznikne klasické jednolůžko. Jestliže patříte mezi příznivce patrových postelí, jistě oceníte, že ty z internetového obchodu   www.ceskynabytek.com   fungují na podobném principu. Lze je snadno rozebrat na dvě samostatná lůžka.

           

Dokáže rozčlenit prostor

V případě, že nemůžete dopřát každému ze svých dětí vlastní pokojíček, díky zvýšené posteli Veronika jim můžete dopřát alespoň vlastní koutek. Stačí jen pod postel umístit stolek se židličkou a prostorově nenáročné, ale útulné zázemí pro školní přípravu je na světě. Ve zbývající části pokoje zůstane místo pro druhého sourozence. Tip: Pokud máte doma dva školáky, každý ze sourozenců může mít vlastní nábytkovou sadu složenou právě ze zvýšené postele a sady sedacího nábytku.

Komfortní a bezpečná

A nakonec tu máme tip pro všechny, kteří preferují klasické nízké postelové konstrukce. Zvýšená postel Veronika má i svou menší sestřičku, která se svým využitím blíží rostoucímu nábytku. Na posteli standardních rozměrů může pohodlně spát i větší dítě. Protože je však vybavená bočnicemi, je vhodná i pro menší děti, které z ní v noci nevypadnou. Obě Veroniky jsou vyrobeny z masivu smrkového dřeva. Pořiďte dětem některou z těchto šikovných postýlek! Koupíte je v internetovém obchodě   www.ceskynabytek.com  .

Od nového roku firma rozšiřuje tuto řadu postelí, které bude standardně vyrábět v čím dál více poptávaných šířkách na matraci 120 a 140 cm. 

www.ceskynabytek.com

Přečtěte si také:

Navštivte také: Jak být dobrým rodičem, Zdraví a výživa

Komentáře