Multifunkční nábytek Drumben

Překvapující dětský nábytek: inspiruje, baví a šetří místo!

Datum publikace: 03.07.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas | Bydlení | Vývoj dítěte | Dětský pokojíček

Nejlepší nábytek do dětského pokoje je takový, který děti mohou využívat na mnoho způsobů. Nábytek jednoduchých a inspirativních tvarů vyrobený z příjemného materiálu. A právě takovým nábytkem pod značkou Drumben System můžete vybavit dětský pokoj.

Netradiční český nábytek

Ve spolupráci s designéry, psychology a pedagogy vyvíjí a vyrábí firma Drumben multifunkční nábytek z papírových trubic. Tento nábytek rozvíjí motoriku, podporuje kreativitu a lze ho využít mnoha způsoby. Sami budete překvapeni, co všechno děti s tímto netradičním českým nábytkem budou dělat.

Netradiční nábytek Drumben

Kreativní sada taburetů

Například sada taburetů Drumben Tøm se dá využít jako sedák, stolek, podnožka, stavební prvek, rytmický nástroj i cvičební nářadí. Každý majitel si navíc může výrobek kreativně upravit dle vlastních představ, případně měnit vzhled v závislosti na aktuální náladě či potřebách. Děti si mohou svůj pokojíček s Drumben Tøm nejen vyzdobit, ale zároveň získají víceúčelovou vychytávku, kterou mohou využít na mnoho způsobů při svých aktivitách. S Drumben Tøm mohou děti hrát divadlo, cvičit, rytmizovat. Do těchto multifunkčních taburetů rovněž mohou ukládat věci, anebo na ně malovat – možnosti tohoto nábytku jsou pro dětskou fantazii neomezené.

Sada taburetů Drumben Tøm

Drumben myslí na přírodu

Drumben Tøm je ekologickým výrobkem, nejen po výrobní, ale i po materiálové stránce – základ nábytku tvoří dutinka z recyklovaného papíru, horní sedací plocha je pak vyrobena z kvalitní lakované březové překližky. Drumben Tøm se vyrábí a dodává ve třídílných stohovatelných sadách ve dvou velikostech.

Ekologický nábytek Drumben

Rafinovaný pojízdný stolek

Úložných prostorů není v žádném dětském pokojíčku nikdy nazbyt. Pojízdný stolek a úložný box v jednom – Drumben Nømad, který pojme až 140 l a unese 200 kg, dokáže problém s nedostatkem místa rafinovaně vyřešit. Dá se do něj uložit rychle a jednoduše vše, co se nevejde nikam jinam: plyšáci, polštáře, deky, hračky… Díky kolečkům nápaditě schovanými pode dnem můžete Nømad snadno přemístit tam, kam potřebujete. Deska stolku je opatřena několika vrstvami speciálního olejového vosku na přírodní bázi.

Rafinovaný pojízdný stolek

Udělejte svým dětem radost originálním nábytkem, jehož možnosti neznají hranice! Objednat si ho můžete na stránkách www.drumben.cz.

Tagy: dětský nábytek | dětský pokoj | ekologický nábytek | multifunkční nábytek

Čtěte na Rodičům

Komentáře