Rostoucí stůl a židle zajistí školákům praktičnost i pohodlí

Datum publikace: 10.08.2017

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Bydlení | Vývoj dítěte | Dětský pokojíček

Prázdniny se překulí jako voda a na dveře zaklepe první školní den. Pro spoustu malých školáčků tak nastanou změny v podobě povinné školní docházky i nutnost psát si úkoly a pečlivě se doma připravovat na školu. Zajistit dítěti pohodlné a kvalitní sezení je samozřejmost. Pěkný psací stůl a židle v dětském pokojíčku zaujmou roli nejen praktickou, ale i estetickou. Nejenže podpoří zdravý vývoj dítěte, ale zároveň se stanou příjemnou motivací pro čas strávený při učení.

Šikovným řešením, které rodičům šetří starosti i peníze, je rostoucí nábytek - konkrétně pak rostoucí stůl a židle, které rostou společně s potřebami dítěte a dokonale se mu přizpůsobují. V široké nabídce produktů dostupných na trhu byste ale ten správný kousek hledali jako jehlu v kupce sena, proto vám usnadníme práci a představíme vám českého výrobce MAYER CZ, který na trhu působí již více než 20 let!

Ověřená kvalita, na kterou se můžete spolehnout

MYAER CZ je jedním z největších českých výrobců figurujících na našem trhu. Zakládá si především na vysoké kvalitě nabízených produktů, kterou kloubí s příjemnou pořizovací cenou. Zboží je zpravidla skladem a expedováno následující pracovní den po obdržení objednávky kamkoli v ČR i SR. V sortimentu výrobce najdete opravdu pestrou paletu rostoucích stolů a židlí vhodných pro děti od 4-8 let, stejně tak i pro studenty na střední škole. Určitě je z čeho vybírat. Třešničkou na dortu je možnost vyměnit barevné doplňky stolu od těch výrazných až po nenápadné a neutrální.

Proč právě rostoucí stoly MAYER?

Pořízení rostoucího stolu MAYER je investicí do budoucnosti. Stoly nabízí hned několik předností, které z nich dělají ideální kandidáty do dětských pokojíčků. První výhodou rostoucích stolů MAYER je dělená deska, která nabízí možnost naklápění jen hlavní pracovní desky, zatímco na pevných deskách po stranách mohou ležet pomůcky. Celková plocha stolu je 116 cm, což je příslibem dostatečného prostoru pro psaní úkolů, učení, ale i zábavnější činnosti.

Dalším plusem je polička se čtecím nástavcem. Jedná se o dodatečné vybavení stolu, které se uchycuje na nesklopnou desku. Čtecí nástavec je nastavitelný a dítko si jej tak může přizpůsobit svým potřebám. Je možné jej snadno zasunout.

U stolu nechybí ani praktické háčky na školní tašku na obou stranách nebo velká zásuvka pro uložení potřebných pomůcek, která je navíc rozdělena do několika přihrádek. Dítě tak bude mít o svých věcech dokonalý přehled.

Prostor pro ukládání

Aby pokojík vypadal stále uklizeně, musí mít dítě prostor pro ukládání věcí. Ať už se bude jednat o učební pomůcky nebo hračky, ideální volbou je praktický kontejner. Vybrat si můžete ze 7 typů, které se liší velikostí, barvou kostry (šedá nebo bílá) a horní plochou (sedací čalouněná, lamino javor nebo bílá). U čalouněných verzí lze volit  z více než 18 potahových materiálů. 2-zásuvkové kontejnery lze využít i pro příležitostné sezení.

Široká nabídka barev

Rostoucí stoly MAYER můžete pořídit hned v několika barevných odstínech. To vám dává jedinečnou příležitost dokonale přizpůsobit vzhled stolu s ostatním vybavením dětského pokoje. Trendem jsou bílé stoly bez barevných akcentů, které se v dětském pokoji řeší spíše drobnějšími doplňky. U stolů Profi3 32P3 TW a 32W3 TW lze snadno a rychle vyměnit barevné doplňky, které jsou součástí balení. U psacího stolu rozhodně nemůže chybět židle. Ta by měla být kvalitní, pohodlná a měla by dítěti nabízet jen to nejlepší - a to jak komfort, tak i zdravý tělesný vývoj. Ani židle nemusí být nudná, výrobce MAYER vám nabízí hned několik barevných variací. Výhodou je, že barvu židle můžete kombinovat s barvou stolu a vytvořit tak harmonicky působící celek. U židlí je také možné koupit látku samostatně a použít ji pro doladění ostatních prvků v dětském pokoji.

Bezpečnost na prvním místě

Když jde o děti, zakládáme si především na jejich bezpečnosti. I to je další důvod, proč vsadit na výrobky MAYER, které jsou vyráběny tak, aby plnily maximální požadavky na bezpečnost. Hrany stolu jsou zaoblené a je myšleno i na prevenci skřípnutí prstů, mezery jsou navrženy tak, aby v nich nemohly uvíznout ani drobné dětské prstíky.…  chrání tak před bolestivým úrazem.

Reference a návštěva kamenné prodejny se vyplatí

Nabídky internetových prodejců jsou velmi široké a pestré. I přesto se vždy vyplatí spoléhat na reference od důvěryhodných zdrojů, nebo osobně navštívit kamennou prodejnu daného výrobce a zboží si prohlédnout osobně. Značkový nábytek se tímto způsobem nakupuje běžně, až 80 % zákazníků preferuje osobní návštěvu autorizované prodejny, kde si nábytek prohlédnou.

Internet je mořem informací, narazit tak můžete i na kolující mýty o rostoucích dětských židlích, které o tomto výrobku nehovoří v nejlepším světle. Tato mylná tvrzení vás mohou snadno zmást. Určitě stojí za to přečíst si samostatný článek, který tyto mýty a mylné domněnky vyvrací.

Katalog 2017 v pdf ke stažení

Čtěte na Rodičům

Komentáře