Bydlení

Postel, která poroste s dítětem

Zařizujete svým dětem nový pokojíček? Přečtěte si náš článeček. Poradíme Vám, kde koupit praktickou dětskou postel, která myslí dopředu.


 

pokračovat na článek

Vytvořte dětský interiér podle svých představ

Přestali jste být spokojeni se vzhledem svého současného nábytku? Anebo si zařizujete nové bydlení, na nábytek Vám už však nezbývá moc peněz? Dejte sbohem nemodernímu i lacině vyhlížejícímu interiéru. Vytvořte si interiér podle svých představ! Přesvědčíme Vás, že i s malým rozpočtem lze dělat velké věci!  

pokračovat na článek

Moderní pokojíček zdobí látkové rolety

Dětské látkové rolety patří mezi velmi oblíbené dekorativní prvky interiéru. Do dětského pokojíčku se však instalují především pro své užitné vlastnosti.

pokračovat na článek

Nápaditá dětská židlička

Snažíte se své dítě krmit výhradně doma, protože jinde Vám k tomu schází potřebný komfort? Když si pořídíte přenosnou dětskou židličku, Vaše dítě může pohodlně stolovat nejen doma, ale také v restauraci, na dovolené, jednoduše kdekoli si jen vzpomenete!  

pokračovat na článek

Jak přizpůsobit pokojíček malým školákům?

Pokud máte doma malého školáka, nestačí mu koupit jenom penál a aktovku, ale také jeho dětský pokojíček volá po určitých změnách! Po jakých? Hned Vám to prozradíme. 

pokračovat na článek

Tipy na ložnici pro dospívající slečny

Máte doma dospívajíci slečnu, kterou už nebaví její dětský pokojíček a už se necítí být malou holčičkou? Přečtěte si naše tipy určené určené pro ložnice dospívajících slečen ve věku zhruba od dvanácti do šestnácti let. 

pokračovat na článek

Bezpečí pro ty nejmenší

Záleží Vám jako rodičům na tom, aby pokojíček vašich dětí byl skutečně bezpečný a zároveň atraktivní? Pak dbejte na to, abyste dodrželi nejdůležitější zásady vztahující se k vhodnému uspořádání dětského pokoje. Tady jsou! 

pokračovat na článek

Proměna dětského pokoje za málo peněz

Neméte momentálně k dispozici dostatek financí a přesto jste se rozhodli pro rekonstrukci dětského pokoje? Nezoufejte, i velká proměna za málo peněz je možná! Nevěříte? Zkusíme Vás o tom přesvědčit na následujících řádcích!  

pokračovat na článek

Jak zařídit studentský pokoj

Dopřejte studentům trochu komfortu a zařiďte jim pokoj podle jejich potřeb. K příjemnému studování je přeci zapotřebí pohodlí! Ovšem v rozumné míře, aby se zde člověku vůbec chtělo studovat!  

pokračovat na článek

Šikovná kombinace hračky a nábytku

Přemýšlíte o tom, jak zaručeně zabavit a potěšit své dítě a zároveň potřebujete zaplnit či zútulnit dětský pokojíček? Pořiďte jim hračku a nábytek v jednom!  

pokračovat na článek

Jak zrekonstuovat dívčí pokoj?

Chcete udělat radost či překvapení své dceři a rozhodli jste se pro rekonstrukci jejího pokoje? Máte už spadeno na růžové tapety, doplňky, a dokonce i nábytek? Tak pozor, ať z té změny nemá šok! Něžně růžovoučký pokojíček není pro každou náturu! 

pokračovat na článek

Patrová postel potěší

Patrová postel je jednou z oblíbených variant, jak ušetřit trochu místa, a to zejména v dětském pokoji. Uvažujete o využití této možnosti a zajímá vás, jaké typy patrových postelí se vyrábějí dnes? Přečtěte si náš článek! 

pokračovat na článek

I batole potřebuje svůj pokojíček

Už vám miminko povyrostlo a máte doma malého neposedu, kterému postýlka ve vaší ložnici už nestačí? Možná je na čase pořídit mu vlastní pokojíček a prostor na hraní. Poradíme vám, jak na to,

pokračovat na článek

Televize v dětském pokojíčku, ano nebo ne?

Dohadujete se často se zbytkem rodiny, jaký televizní program budete sledovat? A zasahují do vašeho rozhodování také už i děti? Nabídneme vám řešení, jak tuto situaci vyřešit.

pokračovat na článek

Jak má vypadat studijní koutek?

Pro každého školáka je důležité jeho domácí studijní zázemí. My vám poradíme, jak ho zařídit co nejlépe.

pokračovat na článek

Jaký je vhodný pokojíček pro vaše dvouleté ratolesti?

Pokud máte doma dvouleté ratolesti, poradíme vám, jak přizpůsobit dětský pokojíček jejich požadavkům. Přečtěte si naše praktická doporučení, která Vám při budování toho správného dětského království jistě pomohou!  

pokračovat na článek

Pokojíček pro předškoláky

Máte doma přeškoláka a chcete přizpůsobit dětský pokojíček jeho potřebám? Poradíme vám, jak by měla vypadat ložnice pro děti předškolního věku, tedy od tří do šesti let. 

pokračovat na článek

Dětský pokojíček ve stylu feng shui

Bydlení ve stylu feng shui není pouze přechodný módní trend. Skrývá se za tím mnohem víc, než jen jít s dobou, a to otázka lidského zdraví. Záleží Vám na tom, aby Vaše děti byly zdravé a odolné? 

pokračovat na článek

Dětský koberec

Malé děti si hrají především na zemi. To je také důvod, proč by podlahová krytina v jejich pokoji měla být z kvalitního materiálu. Aby se dětem v jejich pokojíčku hodně líbilo, můžete jim navíc pořídit koberec s hezkými obrázky. A co se dětem líbí?

pokračovat na článek

Baby design

Postýlky, ohrádky, jídelní židličky a další nábytek, autosedačky, kočárky, chodítka, hračky, tapety, obrázky, oblečky, koupelny, lahve, nádobí a dokonce i golfové hole, výběr dětského zboží je pestrý a bohatý jako nikdy předtím. A všechny tyto dětské věci a věcičky podléhají baby designu!

pokračovat na článek