Bydlení

Bezpečí pro ty nejmenší

Záleží Vám jako rodičům na tom, aby pokojíček vašich dětí byl skutečně bezpečný a zároveň atraktivní? Pak dbejte na to, abyste dodrželi nejdůležitější zásady vztahující se k vhodnému uspořádání dětského pokoje. Tady jsou! 

pokračovat na článek

Proměna dětského pokoje za málo peněz

Neméte momentálně k dispozici dostatek financí a přesto jste se rozhodli pro rekonstrukci dětského pokoje? Nezoufejte, i velká proměna za málo peněz je možná! Nevěříte? Zkusíme Vás o tom přesvědčit na následujících řádcích!  

pokračovat na článek

Jak zařídit studentský pokoj

Dopřejte studentům trochu komfortu a zařiďte jim pokoj podle jejich potřeb. K příjemnému studování je přeci zapotřebí pohodlí! Ovšem v rozumné míře, aby se zde člověku vůbec chtělo studovat!  

pokračovat na článek

Šikovná kombinace hračky a nábytku

Přemýšlíte o tom, jak zaručeně zabavit a potěšit své dítě a zároveň potřebujete zaplnit či zútulnit dětský pokojíček? Pořiďte jim hračku a nábytek v jednom!  

pokračovat na článek

Jak zrekonstuovat dívčí pokoj?

Chcete udělat radost či překvapení své dceři a rozhodli jste se pro rekonstrukci jejího pokoje? Máte už spadeno na růžové tapety, doplňky, a dokonce i nábytek? Tak pozor, ať z té změny nemá šok! Něžně růžovoučký pokojíček není pro každou náturu! 

pokračovat na článek

Patrová postel potěší

Patrová postel je jednou z oblíbených variant, jak ušetřit trochu místa, a to zejména v dětském pokoji. Uvažujete o využití této možnosti a zajímá vás, jaké typy patrových postelí se vyrábějí dnes? Přečtěte si náš článek! 

pokračovat na článek

I batole potřebuje svůj pokojíček

Už vám miminko povyrostlo a máte doma malého neposedu, kterému postýlka ve vaší ložnici už nestačí? Možná je na čase pořídit mu vlastní pokojíček a prostor na hraní. Poradíme vám, jak na to,

pokračovat na článek

Televize v dětském pokojíčku, ano nebo ne?

Dohadujete se často se zbytkem rodiny, jaký televizní program budete sledovat? A zasahují do vašeho rozhodování také už i děti? Nabídneme vám řešení, jak tuto situaci vyřešit.

pokračovat na článek

Jak má vypadat studijní koutek?

Pro každého školáka je důležité jeho domácí studijní zázemí. My vám poradíme, jak ho zařídit co nejlépe.

pokračovat na článek

Jaký je vhodný pokojíček pro vaše dvouleté ratolesti?

Pokud máte doma dvouleté ratolesti, poradíme vám, jak přizpůsobit dětský pokojíček jejich požadavkům. Přečtěte si naše praktická doporučení, která Vám při budování toho správného dětského království jistě pomohou!  

pokračovat na článek

Pokojíček pro předškoláky

Máte doma přeškoláka a chcete přizpůsobit dětský pokojíček jeho potřebám? Poradíme vám, jak by měla vypadat ložnice pro děti předškolního věku, tedy od tří do šesti let. 

pokračovat na článek

Dětský pokojíček ve stylu feng shui

Bydlení ve stylu feng shui není pouze přechodný módní trend. Skrývá se za tím mnohem víc, než jen jít s dobou, a to otázka lidského zdraví. Záleží Vám na tom, aby Vaše děti byly zdravé a odolné? 

pokračovat na článek

Dětský koberec

Malé děti si hrají především na zemi. To je také důvod, proč by podlahová krytina v jejich pokoji měla být z kvalitního materiálu. Aby se dětem v jejich pokojíčku hodně líbilo, můžete jim navíc pořídit koberec s hezkými obrázky. A co se dětem líbí?

pokračovat na článek

Baby design

Postýlky, ohrádky, jídelní židličky a další nábytek, autosedačky, kočárky, chodítka, hračky, tapety, obrázky, oblečky, koupelny, lahve, nádobí a dokonce i golfové hole, výběr dětského zboží je pestrý a bohatý jako nikdy předtím. A všechny tyto dětské věci a věcičky podléhají baby designu!

pokračovat na článek

Tapety do dětského pokoje

O tapetách již víme, že se znovu vracejí ke špičce v dotváření interiéru, pokud již nejsou na jejím vrcholu. Stále více lidí se k nim rádo vrací, protože díky svým vypracovaným schopnostem to již dávno nejsou jen tak obyčejné ruličky papíru.

pokračovat na článek

Dekorace na dětskou párty

Jistě jste to už zažila na vlastní kůži. Rok se s rokem sešel a datum narozenin Vašeho dítěte se nezadržitelně blíží. Ráda byste mu připravila originální párty, ten správný nápad však ne a ne přijít. Možná jste ani nekoupila zrovna ten nejlepší dárek.

pokračovat na článek

Správná ložnice pro teenagera

„Už nejsem dítě.”sděluje vám vaše dospívající ratolest s požadavkem, abyste konečně odstranili nemožnou dětskou výzdobu a nábytek z jeho ložnice a nahradili obojí stylovým zařízením ve stylu hi-tech. Nechcete být úplně out?  

pokračovat na článek

Babyboom uvádí Babybathroom. Koupelna pro děti!

Koupelnu, tu má snad doma každý. A často ne jednu. Ale víte, co je nejnovějším koupelnovým hitem? Koupelny pro děti. Tedy už ne pouhá dětská vanička, tak jako to bylo za nás, ale celá dětská koupelnička, která je přizpůsobena věku dítěte.

pokračovat na článek