Bydlení

Dětský koberec

Malé děti si hrají především na zemi. To je také důvod, proč by podlahová krytina v jejich pokoji měla být z kvalitního materiálu. Aby se dětem v jejich pokojíčku hodně líbilo, můžete jim navíc pořídit koberec s hezkými obrázky. A co se dětem líbí?

pokračovat na článek

Baby design

Postýlky, ohrádky, jídelní židličky a další nábytek, autosedačky, kočárky, chodítka, hračky, tapety, obrázky, oblečky, koupelny, lahve, nádobí a dokonce i golfové hole, výběr dětského zboží je pestrý a bohatý jako nikdy předtím. A všechny tyto dětské věci a věcičky podléhají baby designu!

pokračovat na článek

Tapety do dětského pokoje

O tapetách již víme, že se znovu vracejí ke špičce v dotváření interiéru, pokud již nejsou na jejím vrcholu. Stále více lidí se k nim rádo vrací, protože díky svým vypracovaným schopnostem to již dávno nejsou jen tak obyčejné ruličky papíru.

pokračovat na článek

Dekorace na dětskou párty

Jistě jste to už zažila na vlastní kůži. Rok se s rokem sešel a datum narozenin Vašeho dítěte se nezadržitelně blíží. Ráda byste mu připravila originální párty, ten správný nápad však ne a ne přijít. Možná jste ani nekoupila zrovna ten nejlepší dárek.

pokračovat na článek

Správná ložnice pro teenagera

„Už nejsem dítě.”sděluje vám vaše dospívající ratolest s požadavkem, abyste konečně odstranili nemožnou dětskou výzdobu a nábytek z jeho ložnice a nahradili obojí stylovým zařízením ve stylu hi-tech. Nechcete být úplně out?  

pokračovat na článek

Babyboom uvádí Babybathroom. Koupelna pro děti!

Koupelnu, tu má snad doma každý. A často ne jednu. Ale víte, co je nejnovějším koupelnovým hitem? Koupelny pro děti. Tedy už ne pouhá dětská vanička, tak jako to bylo za nás, ale celá dětská koupelnička, která je přizpůsobena věku dítěte.

pokračovat na článek