Dětská postel s úložným prostorem

Tipy na šikovné dětské postele

Datum publikace: 11.09.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Sourozenci | Dětský pokojíček

Místa není nikdy nazbyt, natož v dětském pokoji, který je pro své obyvatele ložnicí, pracovnou, hernou a obývacím pokojem v jednom, platí dvojnásob. Volbou vhodného nábytku, zejména dětské postele, lze však získat spoustu místa navíc. Podívejte!

Patrové postele znáte z dětství

Desetiletími osvědčené řešení pro sourozenecké pokoje představují dětské patrové postele. Možná jste na nich spávali v dětství vy sami a možná dokonce i Vaše rodiče. Dnes jsou však patrové postele mnohem rafinovanější, vybrat si můžete z pestré škály různých sestav.

A také z mnoha krásných designů. Kombinace vzhledu přírodního dřeva a pastelových odstínů postelím neobyčejně sluší. Která patrová postel by se Vašim dětem nejvíce líbila?

Patrová postel s úložným prostorem

Postele s úložným prostorem

Další praktický recept na úsporu místa přinášejí postele s úložným prostorem. Návrhář postele Demi 2 nejspíš pamatoval na to, že děti si své poklady ze všeho nejraději ukrývají pod postelí.

Úložný prostor vybavený dvířky je ale výrazně praktičtější než krabice pod roštem postele, nemyslíte? Zejména pokud jde o úklid. Nehledě na to, že na poklady schované za posuvnými dvířky se vůbec nepráší.

Dětská postel s výsuvným úložným prostorem

Rafinovaná konstrukce postele s čelem umožňuje pohodlné opření při četbě knihy či hře na tabletu a umocňuje pocit bezpečí při aktivním i pasivním odpočinku.

Dvojnásobná úspora místa

O dvojnásobnou úsporu místa se postarají dětské patrové postele vybavené velkorysým úložným prostorem. Stejně jako patrové postele s přistýlkou, kde po vysunutí výsuvného lůžka mohou pohodlně spát tři děti.

Patrové postele užijí i jedináčci!

Jen se podívejte na tuto úžasnou nábytkovou sestavu! Krásná postel s výsuvným pultem, který se během chvilky promění v prostorný psací stůl, vybavená spoustou úložných prostor je ideální do malých bytů, kde není samostatná místnost pro dětský pokoj, ale třeba jen dětský koutek.

Dětská postel s výsuvným pultem

Pro více bezpečí

Také už Vaše dítko odmítá spát v postýlce pro nejmenší, třebaže občas ještě nějakou tu plenku potřebuje? Postele se zábranou, které předcházejí nechtěnému vypadnutí z postele během spánku, přestavují ideální řešení. Jedinou nevýhodou ve srovnání s dětskou postýlkou pro miminko je, že dítě začne samovolně opouštět své lůžko. Na to už si ale budete muset zvyknout. Nehledě na to, že je to lepší varianta, než nezdařilý pokus opustit samovolně klecovou postýlku bez úrazu.

Postel s úložným prostorem

Náš tip: Pokud už jste pořídili postel bez zábrany, zábranu na postel můžete dítěti dokoupit i samostatně.

Více inspirace pro dětské království Vašich ratolestí, pro jejich bezpečný a pohodlný spánek, najdete na stránkách www.nabytek-nej.cz.

Tagy: dětské postele | dětský nábytek | dětský pokoj | patrové postele | úspora místa

Čtěte na Rodičům

Komentáře