Víte, jak zařídit dětský pokoj?

Datum publikace: 26.06.2013

Kategorie: Bydlení

Útulně, bezpečně a prakticky. To jsou hlavní nároky kladené na dětský pokoj. Základním předpokladem pro jejich splnění je volba kvalitního a rafinovaného nábytku. Poradíme Vám, kde ho pořídíte v pěkném designu a navíc za rozumnou cenu.

Postýlka je základ
Zařizujete první pokojíček? Není pochyb o tom, že nejdůležitější součástí bydlení pro miminko je postýlka. Současným hitem jsou multifunkční postýlky s přebalovacím pultem, ze kterých lze později, až miminko povyroste, vytvořit i jiné kusy nábytku, například psací stůl a komodu.

Pokojíček nejen pro miminko
Dětskou postýlku
z kolekce Combo snadno rozložíte a sestavíte z ní klasický dětský pokoj pro předškoláky i školáky se spoustou úložných prostor. Už tedy žádné skladování nepotřebného nábytku ve sklepě. Vybrat si můžete z několika barevných provedení. Myslete dopředu a šetřete prostor i svou peněženku. Postýlky Combo jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, litého dřeva s praktickým omyvatelným povrchem a mohou se pochlubit prestižním oceněním „diamant“ za design.    

Nejprodávanější dětský nábytek
Právě vysoká kvalita, schopnost přizpůsobit se potřebám dítěte, sofistikované multifunkční provedení a líbivé barevné zpracování, to jsou hlavní důvody, proč nábytek Aldo patří mezi nejprodávanější. Zdravotní nezávadnost je samozřejmostí.

Naše tipy: Dětský pokoj Lola v unikátním francouzském designu si Vaše slečna zamiluje. Mladého pána více osloví dětský pokoj Battle v provedení bílý dub.

Ale ne každý si může dovolit dopřát svým dětem luxus vlastního pokoje.

Když není místa nazbyt
Pokud zařizujete sourozenecký pokoj a nemáte místa nazbyt, francouzská patrová postel pro děti Vám pomůže elegantně vyřešit situaci. Další variantu představuje možnost pořídit každému ze sourozenců vlastní nábytkovou sestavu s postelí, studijním koutkem a úložnými prostory.

Více inspirace, jak moderně a šikovně zařídit dětský pokoj najdete na www.nabytek-aldo.cz.

Komentáře