Vše pro váš spánek do růžova

Datum publikace: 20.07.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení

Kvalitní spánek je jedním ze základních pilířů zdravého životního stylu. Nedostatek spánku může způsobit zdravotní obtíže stejně tak, jako spánek na nevhodné posteli či matraci. Nyní můžete najít vše potřebné pro svůj kvalitní spánek na jediném místě.

Praktická postel

Při výběru postele, ať už do dětského pokoje či ložnice, se řídíme několika kritérii. Vzhled, rozměry a funkce. Postel nemusí být pouhým kusem nábytku, který zabírá nejvíce prostoru z celé místnosti a jediné, k čemu ji využijete je právě spánek. Například s postelí Walter vyřešíte jednak originálně vymyšlený úložný prostor, který nabízí spoustu místa a různé způsoby uskladnění, také vypadá skvěle a poličky a přihrádky na vnější straně mohou být se správně zvoleným obsahem zároveň ozdobou místnosti.

Postel Walter

Postele tohoto stylu jsou vhodné jak do dětských pokojů, tak do studentských ložnic nebo i pro dospělý pár do menšího bytu či garsonky.

Matrace je základ

Pro zdravý spánek a tělesný vývoj je velmi důležitá správná matrace. Špatně zvolená, stará či zničená matrace nám může nenávratně poškodit páteř. Dvojnásob pak nebezpečí platí u dětí, které rostou a vyvíjejí se. Proto při výběru matrace buďte velmi pečlivý a myslete na všechny důležité vlastnosti. Určete tu správnou tvrdost, délku a šířku a případně i antialergenní materiál.

Spousta úložného prostoru

Na www.tvoje-matrace.cz seženete nejen matrace do atypických postelí, ale i matrace zdravotní, seniorské, přírodní, na míru nebo dokonce matrace pro náročné. Hlavní je, nepodceňovat kvalitu. Protože ale každý rád ušetří nějakou tu korunu, jistě vás potěší akce matrace 1+1, díky které pořídíte to, co potřebujete za polovinu.

Postel, úložný prostor a noční stolek a ještě mnohem víc v jednom

Levné dětské postele

Když pořizujeme dětskou postel, často myslíme právě na cenu. Přeci jen dítě vyroste, pokoj rekonstruujeme a velká investice přijde vniveč. Proto jistě uvítáte skvělý výběr levných dětských postelí na tvoje-matrace.cz, kde najdete krásné postele jak pro holky, tak pro kluky.

Nemusíte sjezdit celé město a prohlédnout si deset e-shopů. Pro kvalitní spánek celé rodiny hledejte vše na tvoje-matrace.cz.

Tagy: dětské matrace | dětské postele | dětský pokoj | matrace

Čtěte na Rodičům

Komentáře