Zařizujete nový interiér? Vsaďte na dřevo.

Datum publikace: 27.01.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení

Když zařizujeme rodinné bydlení, chceme, aby bylo útulné, bezpečné, zdravé a snadno se udržovalo v čistotě. Dřevěný nábytek dokáže uspokojit všechny tyto nároky, a navíc je sympatický svou bytelností, odolností a dlouhou životností. Zařiďte jím svůj domov také Vy. Pro inspiraci jsme Vám připravili několik tipů.

Stolování provoněné exotikou

Kuchyně je srdcem domova, takže pojďme začít jídelním koutem. Elegantní nábytek s mangového dřeva, který je dílem poctivé ruční výroby, provoní Vaše chvíle rodinné pohody u stolu exotikou a jeho jednoduché tvary se Vám nikdy neokoukají. Odolné dřevo vydrží velkou zátěž, a proto tento nábytek najdeme nejen v domácnostech, ale také v kavárnách a restauracích.

Jidelni stul z exotickeho dreva mango

Moderní dřevěná koupelna

Exotické dřevo sluší také koupelnám. Pokud jím vybavíte tu svou, nebudete litovat. Krásný nábytek z masivního palisandru je vysoce odolný vůči vlhkosti a dodá Vaší relaxační oáze nezaměnitelný přírodní vzhled.

Moderni drevena koupelna

Obývák plný optimismu

V obývacím pokoji trávíme spoustu volného času. Pro naši psychiku je proto důležité, aby působil příjemným optimistickým dojmem. To dokáže nejlépe světlý nábytek. Kombinace bílého a medového odstínu dodá interiéru skutečné kouzlo domova a prosvětlí i tu nejtmavší místnost.

Obyvaci stena masivni borovice Gotland

Stylová pracovna z masivu

Pracujete z domova? Vytvořte si co nejhezčí pracovní prostředí. Inspirovat se můžete třeba starou dobrou Anglií. Když své zázemí vybavíte stylovým nábytkem, práce Vám půjde rychleji od ruky a Vy budete mít více času pro rodinu.

Masivni psaci stul z tvrdeho dreva

Inspirace do ložnice

A po práci noc plná zaslouženého odpočinku. Antická postel Vás bude při spánku rozmazlovat svým komfortem a za světla Vám bude dělat radost svým nevšedním vzhledem s nádechem romantiky.

Masivni dvouluzkova postel z kaucukovniku Casius

Zdroj foto: www.sobnabytek.cz

Tagy: Masivní nábytek | Nový interiér

Komentáře