Zvládněte s dětmi přechod do velké postele bez slziček!

Datum publikace: 24.10.2017

Kategorie: Bydlení | Vývoj předškoláka | Dětský pokojíček

Zatímco ještě před pár měsíci bylo vaše dítko malým bezbranným miminkem, jež bylo zcela závislé na pomoci rodičů, teď vám doslova roste před očima a je čím dál samostatnější. Společně prožíváte důležité chvíle jeho života a těšíte se z každého významného milníku. Jedním z nich je bezesporu i přechod z dětské postýlky, v níž vaše dítko strávilo první měsíce svého života, do velké postele, což se ne vždy obejde bez krokodýlích slziček.

Možná se této chvíle děsíte ještě více, nežli vaše dítě. Bojíte se jeho reakce a máte strach, že nastanou scény, hysterický pláč nebo sabotování vaší snahy. A víte co? Přechod z postýlky do velké postele můžete společně s dítětem zvládnout i bez křiku, slziček nebo ztracených nervů. A my víme, jak na to! Zapomeňte na klasiku. Tu má doma každý! Vybrat dítěti postel není otázka deseti minut. Musí být totiž nejen kvalitní a bezpečná, ale zároveň na pohled zajímavá. Jedině tak totiž dokáže upoutat dětskou pozornost a to je právě to, čeho byste měli chtít dosáhnout.

Zapomeňte na klasické tvary, které má doma každý.

Vydejte se originální a daleko zajímavější cestou, která bude bavit nejen vaše děti, ale i vás. Postel ve tvaru domečku udělá dojem již na první pohled. Pochází z rukou české dílny a k jejich výrobě je použito kvalitní masivní dřevo. Nemusíte se proto bát škodlivých látek, jež by mohly mít negativní dopad na zdraví vašich nejmilejších.

Postel ve tvaru domečku se stane útočištěm

Domečková postel si vaše děti okamžitě získá. Přes den se stane oblíbeným útočištěm, kde si děti vyhrají a kde budou chtít trávit čas. O to jednodušší bude i večerní odchod do postele, kterou již budou znát a změna postýlky tak pro ně nebude stresující. Domečkové postele již pomohly spoustě dětem vyměnit malou postýlku za velkou postel i bez vztekání a slziček velkých jako hrachy.

postel domecek

Přizpůsobte vzhled postele dětskému pokojíčku

Dětská postel z masivu se stane perlou dětského pokojíčku. Určitě oceníte, že si můžete vyhrát s jejím designem. Nejoblíbenější variantou je postel domeček bez povrchové úpravy - jedná se tedy pouze o surové dřevo, které je na pohled velice zajímavé a navíc krásně voní. Postel je ale možné nalakovat i do jiných barev, kdy se fantazii meze opravdu nekladou. Vyberte si ze vzorníku barev RAL a přizpůsobte novou postel dětskému pokojíčku.

Postel ze dřeva ve tvaru domečku je jedinečná a v České republice nemá konkurenci. Kromě zajímavého vzhledu nabízí i další výhody, které jakožto rodiče jistě uvítáte. Kupříkladu její variabilita stojí za zmínku. Snímatelné bočníky a nožnice nezanechávají nevzhledné díry v pohledových částech postele, díky čemuž nenarušují její vzhled. Postele splňují parametry Montessori, což je příjemná třešnička na dortu.

Tagy: dětská postel | dřevěná postel | postel domeček

Komentáře