Charakteristika znamení: Blíženci jsou neklidní a mají rádi změny

Datum publikace: 18.07.2011

Kategorie: Charakteristika znamení

Blíženci jsou velmi aktivní, činorodí a mají neobyčejně bystrého ducha. Souhrn těchto vlastností je však bohužel limituje. Blíženci dokážou s přehledem dělat několik věcí najednou, stěží však dokončí jednu z nich.    

Nestálost a nespolehlivost

Blíženci jsou třetím znamením zvěrokruhu. Společně s Vodnářem a Váhami patří mezi vzdušná znamení, jejichž symbolem je myšlení. Život Blíženců je provázen neustálým neklidem. S nadšením se vrhají do spousty činností, málokterou z nich však dovedou do konce. Podobně je tomu v mezilidských vztazích. Blíženci mají bystrého ducha, snadno pronikají do problému, ale málokdy mají čas, aby ho prozkoumali do hloubky, neboť na obzoru je již nový objekt zájmu. Zvláštní je, že se všemu věnují s takovým zaujetím, že lze jen těžko uvěřit, jak snadno a brzy danou věc opustí.          

Blíženci potřebují svobodu a změnu

O Blížencích je známo, že mají dvojí tvář. Jednu velmi dobrotivou a přátelskou, které kontrastuje druhá, kterou není radno nikdy poznat. Jako všechna znamení vzduchu jsou Blíženci ochotni dopřát druhým velkorysou míru svobody. Totéž však vyžadují od svého okolí, především od partnerů. Blíženci mají rádi změny a novinky. Nesnáší rutinu. Zrozenci ve znamení Blíženců jsou dobrými obchodníky, advokáty, novináři, politiky, anebo IT specialisty. Blíženci mají citlivou nervovou soustavu a jsou náchylní k dýchacím obtížím.     

Znamení čtvrté: Charakteristika znamení: Rak je spořivý dobrák

Přečtěte si také: Děti a znamení: Dítě Blíženec

Tagy: charakteristika znamení

Komentáře