Charakteristika znamení: Býk je konzervativní pohodář

Datum publikace: 18.07.2011

Kategorie: Charakteristika znamení

Býk je druhé znamení horoskopu a od svého předchůdce Berana se mnohém odlišuje.  Zrozenci ve znamení Býka jsou velmi trpěliví, klidní a na první pohled se mohou jevit jako líní. 

Klid a pohodlí

Býk společně s Pannou a Kozorohem představuje znamení země, která symbolizuje spolehlivost. Není tedy divu, že Býci stojí oběma nohama pevně na zemi, jsou velmi rozvážní a dokážou se dobře kontrolovat. Jsou dobří přátelé a partneři, kteří Vás nikdy nezradí. Ovšem diskuse s nimi není nikterak snadná. Býci jsou neuvěřitelně konzervativní a jejich pohled, natož názor na věc není snadné změnit. Když si něco umanou, připomínají Berany v tom, že tvrdošíjně trvají na svém. Býci nesnášejí změny a novinky. Nečekaná překvapení je dokážou vykojit na hodně dlouhou dobu. Změny tedy nemají rádi ani v osobních vztazích, kde trvají na starém, a proto navenek působí oddaně.      

Býk je pilný jako včela

Přestože se mohou Býci jevit jako suší pragmatici, nedá se říci, že by jim chyběla fantazie. O svých snech však obvykle nemluví, raději se soustředí na to, co je podle nich v životě podstatné, a to je práce. Především pro svou píli, preciznost a spolehlivost jsou Býci skvělými pracovníky. (Nesmíte je ale nutit, aby měnili své pracovní postupy.) Ovšem pozor, pokud máte Býka jako šéfa, připravte se na to, že bude totéž vyžadovat také od Vás. Býci sport moc nemilují, o to raději však jedí.     

Znamení třetí: Blíženci jsou neklidní a mají rádi změny

Přečtěte si také: Děti a znamení: Dítě Býk

Foto: Destinyhoroscope.com

Tagy: charakteristika znamení

Komentáře