Charakteristika znamení: Ryby jsou tiché a melancholické

Datum publikace: 18.07.2011

Kategorie: Charakteristika znamení

Ryby mají velmi skromnou, tichou a melancholickou povahu. Jsou nerozhodné a často vděčné, když v jejich osobním i pracovním životě za ně převezme zodpovědnost někdo jiný.      

Citlivé a důvěřivé

Ryby jako dvanácté znamení uzavírají zvěrokruh. Společně s Rakem a Štírem patří mezi znamení vody, která symbolizuje cit. Jedná se o nejcitlivější znamení zvěrokruhu. Jsou chápavými přáteli a obětavými ošetřovateli. Ryby jsou pasivní povahy, nechávají se spíše unášet proudem, než by samy plavaly. Obvykle více naslouchají než hovoří. Jsou obdařeny bohatou fantazií. Mají svůj vnitřní svět, který si však nechávají pro sebe. Přestože působí dojmem, že jsou velmi opatrné a nedůvěřivé, právě přílišná důvěřivost je jejich slabou stránkou. Ryby se často stanou obětí podvodů. Ryby jsou velmi pečlivé, ale protože nemají pevnou vůli, těžko se v životě prosazují.   

Ryby vodu potřebují

Ryby jsou spokojené ve všech povoláních, která souvisí s jejich živlem, ať už je v oboru rybníkářství, anebo potravinářství. Pokud mají dobré vedení, patří mezi nejlepší týmové pracovníky. Kromě toho jsou Ryby dobrými psychology, psychiatry a personalisty. Daří se jim také v kreativních oborech, jako je například návrhářství, anebo editorství. V lásce jsou Ryby romantické, něžné a oddané. Dobře si rozumí s Raky, Štíry, Vodnáři, ale i s Býky či Berany. Ryby mají velmi citlivou nervovou soustavu. Jsou melancholické a mají sklony k depresím a závislostem.    

Přečtěte si také:

Foto: Abacus.bates.edu

Tagy: charakteristika znamení

Komentáře