Všechny články

Oblékněte své děti do nepohody! Značkově a za skvělé ceny.

Krátké rukávy? Krátké nohavice? Zjišťujete, že Vaše děti přes léto vyrostly z oblečení do chladného počasí? Nezbývá, než pořídit větší. Máme pro Vás super tip, kde obléknete své děti do nepohody! Značkově a za skvělé ceny na stránkách e-shopu www.jenomdeti.cz.

pokračovat na článek

Keltský stromový horoskop. Jaký strom je Vaše dítě?

Keltský stromový horoskop rozlišuje 20 druhů stromů. Zajímá Vás, jaký strom je Vaše dítě a jaký strom jste Vy? Čtěte níže.   

pokračovat na článek

DĚTSKÝ NÁBYTEK TROCHU JINAK

Hledáte pro svoje děti originální, nadčasový a kvalitní dětský nábytek? Objevili jsme pro Vás řešení, kde se nechat inspirovat, ať už budete zařizovat pokoj pro miminko, děti či studenty.

pokračovat na článek

Už jste slyšeli o etnopediatrii?

Etnopediatrie je nová vědecká disciplína spojující objevy pediatrů, vývojových psychologů a antropologů, kteří studují, do jaké míry je naše rodičovská péče založena na biologických potřebách a do jaké míry na kultuře – a jak často to, co nám diktuje kulturní tradice, nemusí být to nejlepší pro naše děti.

pokračovat na článek

Co trápí miminko? Rýma, kašel, zoubky.

Také miminka mají svá trápení. Mezi ta nejčastější patří rýma, kašel a bolest při prořezávání zoubků.

pokračovat na článek

Vyzrajte na prach se žaluziemi plisé

Nebaví Vás prát záclony? Trpí Vaše děti alergiemi? Přemýšlíte, jak efektivně, a zároveň stylově zastínit okna? Objevte všechny výhody, které přinášejí moderní žaluzie plisé.

pokračovat na článek

Kyselina listová v těhotenství - její význam a zdroje

Takřka v žádném článku určeném pro nastávající maminky nechybí zmínka o tom, že kyselina listová v těhotenství je velmi důležitá. O tom, proč je tomu tak, se dočtete níže.  

pokračovat na článek

Stavebnice SEVA 1 získala ocenění Správná hračka

Konec září u nás patří nejen sklizni, ale i hračkám. Od 27. do 30. září se na pražském výstavišti v Letňanech uskutečnil další ročník veletrhu For Toys a nejen to. Udělovalo se ocenění Správná hračka 2012. Letos odborníci vybrali celkem 19 hraček, které smí titul Správná hračka používat, mezi nimi oblíbenou stavebnici SEVA 1 od výrobce Beneš a Lát, a. s. Ocenění bylo předáno na slavnostním galavečeru na veletrhu For Toys v pátek 28. září.

pokračovat na článek

Moderní dětské oblečení do každého počasí

Necháváte své děti při nepřízni počasí raději doma? Kazí Vám rozmary počasí rodinné výlety? Nenechte si je pokazit a raději pořiďte svým dětem oblečení, ve kterém budou za každého počasí v suchu a teple.

pokračovat na článek

Horečka u dětí není nemoc

Horečka není nemoc, ale její průvodní jev. Horečka u dětí signalizuje, že je s dětským organismem něco v nepořádku. Teplotu do 38 stupňů Celsia nesrážíme. Jak ji srazit v případě vyšších hodnot, najdete níže. 

pokračovat na článek

Porodní box slouží především pro druhou dobu porodní

Moderní porodní sály bývají rozděleny do několika porodních boxů. Porodní box slouží především pro druhou dobu porodní.

pokračovat na článek

Koktavé dítě a jak mu pomoci

Koktavost je vada řeči, která brání člověku v jeho souvislém projevu. Tento handicap má mimo jiné na svědomí ztíženou integraci do společnosti. Koktavé dítě vyžaduje nejen léčbu, ale také citlivý a taktní přístup svých nejbližších.    

pokračovat na článek

Nepatříte mezi bio maminky?

Každá maminka chce svým dětem dopřát to nejlepší, především potraviny. Některé moderní bio maminky bezmezně důvěřují potravinám v bio kvalitě a jsou dokonce přesvědčené, konzumace jiné stravy než bio může jejich dětem uškodit. Podívali jsme se proto bio potravinám i bio maminkám trošku na kloub.  

pokračovat na článek

Děloha po porodu - kojení pomůže

Děloha se v průběhu těhotenství mnohonásobně zvětší. Po porodu, během období šestinedělí, se stahuje zpět do původního stavu.

pokračovat na článek

Děti v zástěře připravují: Toastová zvířátka

Také Vaše děti rády mlsají, ale Vy si nepřejete, aby jedly příliš mnoho sladkostí? Dejte jim chleba a marmeládu. Míšánek si z těchto pochutin dokáže připravit sladká zvířátka. 

pokračovat na článek

Průjem u dětí a kdy jít k lékaři

Průjem u dětí patří mezi velmi časté zdravotní problémy. Kdy postačí sucharová dieta a kdy jít raději k lékaři?

pokračovat na článek

Jak vybírat dětskou ZIMNÍ obuv

Léto nám mizí v nedohlednu a s jeho koncem přichází čas, pořídit dětem teplejší obuv. Že už pomalu vybíráte zimní botičky pro Vaše děti, ale váháte, které nejvíce využijete? Poradíme Vám, jak správně vybrat.

pokračovat na článek

Dopřejte svým dětem kvalitní nepromokavé oblečení za příznivé ceny

Podzim už nám pomalu, ale jistě klepe na dveře a tak pro maminky školkových a školou povinných dětí nastává nepříjemné blátivé období.

pokračovat na článek

Enuréza u dětí a jak ji řešit

Noční enuréza neboli noční pomočování trápí až pětinu dětí ve věku do šesti let. Jedná se o onemocnění, které může mít celou řadu vzájemně se kombinujících příčin. My jsme se v našem článku zaměřili především na to, jak dítěti pomoci, se tohoto problému zbavit.

pokračovat na článek

Děti v zástěře připravují: Barevné jednohubky na dětskou party

Děti milují přípravu občerstvení. Barevné jednohubky na party zvládnou připravit samy, aniž byste se museli bát, že se u toho poraní. Jen jim musíte některé ingredience předem nakrájet. Přípravu jednohubek jsme svěřili Barunce.

pokračovat na článek