Všechny články

Bazální teplota a těhotenství

Bazální teplota umožňuje zjistit, kdy máte v rámci svého menstruačního cyklu ovulaci, a proto se používá jako jedna z pomůcek při pokusech o otěhotnění.    

pokračovat na článek

10. týden těhotenství

(3. lunární měsíc)

Možná si připadáte mnohem těžší a silnější, než před otěhotněním, přestože na Vás těhotenství zatím není na první pohled vidět.

pokračovat na článek

Víte, jak nám děti dávají najevo svou lásku?

Nemusí ještě ani mluvit a už nám umí dát najevo svou lásku. Víte jak? Čtěte...

pokračovat na článek

Chcete mít krásná prsa? Zvolte to správné prádlo.

Víte, že krásu našich ňader zdůrazní hlavně vhodně zvolená podprsenka? Vybírat můžete z nepřeberného množství podprsenek mnoha typů, barev a střihů. Pojďme se na výběr prádla podívat blíže…

pokračovat na článek

Porodní bolesti a strach z porodu

Porodní bolesti představují hlavní příčinu, proč mají budoucí maminky strach z porodu. Na následujících řádcích jsme pro Vás připravili odpovědi na nejčastěji kladené otázky, které se týkají porodních bolestí.  

pokračovat na článek

Recept na domácí buchtičky se šodó

Děti sladká jídla vysloveně milují. Udělejte svým dětem radost a připravte jim sladkou večeři, na které si smlsne celá rodina. Přinášíme Vám osvědčený recept na domácí buchtičky se šodó. 

pokračovat na článek

Když se objeví menstruace v těhotenství

Menstruace v těhotenství se u většiny žen nevyskytuje. Pokud se však objeví, není to důvodem ke znepokojení, přesto byste o tom měla vždy informovat svého gynekologa.  

pokračovat na článek

Příznaky blížícího se porodu

Mnoho budoucích maminek trápí obava, zda včas rozpoznají první příznaky blížícího se porodu, a stihnout dojet do porodnice. Milá maminko, pokud čekáte své první děťátko a trpíte touto obavou, přečtěte si náš článek.   

pokračovat na článek

Třetí ročník charitativního běhu Prahou BĚH GORILY

Sobota 2. 6. 2012 ve 14 hodin. Pražský hrad – náměstí Republiky (cca 5,1 km).

pokračovat na článek

Kuřecí stehna recepty

Kuřecí stehna v kuchyni patří mezi oblíbené suroviny. Lze je připravit mnoha způsoby. Pro inspiraci jsme pro Vás vybrali několik receptů, které oživí Váš jídelníček.  

pokračovat na článek

11. týden těhotenství

(3. lunární měsíc)

Během těhotenství byste měla dbát na vyváženou stravu a tu doplnit užíváním komplexu vitamínů a minerálů určených pro těhotné. Které z těchto látek jsou nejdůležitější a proč? A jestlipak už jste přemýšleli o jménu pro miminko?

pokračovat na článek

Hračka pro miminko

Jaké druhy hraček vůbec existují? Co by měla hračka pro miminko splňovat? Potřebuje miminko vůbec hračky? Pojďme společně nalézt odpověď na tyto otázky.    

pokračovat na článek

Jídelníček pro děti

Kvalitní a vyvážená strava je pilířem zdraví našich dětí. Správný jídelníček pro děti by měl obsahovat potraviny bohaté na vápník, bílkoviny, kvalitní sacharidy a dostatek vitamínů.    

pokračovat na článek

Recept na domácí šunku

Milujete šunku? Připravte si svou vlastní. Na následujících řádcích Vám přinášíme skvělý recept na domácí šunku.  

pokračovat na článek

Kočárky Nuna Pepp 2012

Vybíráte kočárek pro miminko? Golfové kočárky Nuna Pepp 2012 jsou velmi praktické. Mezi jejich hlavní výhody patří snadné ovládání, kompaktní skládání a nízká hmotnost. A samozřejmě že jim nemůžeme upřít ani krásný design.   

pokračovat na článek

12. týden těhotenství

(3. lunární měsíc)

Milé maminky, první trimestr, který bývá poznamenán četnými těhotenskými neduhy (a hrozí v něm nejvyšší riziko samovolného potratu), už bude brzy za Vámi.

pokračovat na článek

Nový rozměr probiotik – prevence respiračních onemocnění

Probiotika, někdy zjednodušeně označována jako laktobacily, se těší rostoucí oblibě u lékařů i veřejnosti. Úspěch si vydobyla díky příznivému vlivu na trávicí ústrojí. Nejčastěji se používají na průjmová onemocnění různého původu, nadýmání, zácpu atd.

pokračovat na článek

Výbavička pro miminko

Čekáte miminko? Pak už jistě přemýšlíte o pořízení výbavičky. Pokud chcete, aby byla Vaše výbavička pro miminko kompletní, projděte si náš seznam.    

pokračovat na článek

13. týden těhotenství

(4. lunární měsíc)

S 13. týdnem těhotenství začíná 4. lunární měsíc, což znamená, že už skoro třetina požehnaného stavu je za Vámi!

pokračovat na článek

Babské rady na kašel a na nachlazení

Když se naše děti lehce nachladí, trápí je kašel, anebo jiný neduh, není nutné sahat hned po prášcích, ale můžeme vyzkoušet babské rady.

pokračovat na článek