Všechny články

Díl 19. Míšánek rád zlobí

Ještě před nedávnem byl Míšánek malý chlapeček, který skoro na slovo poslouchal tatínka a maminku. Poslední dobou se ale dal do zlobení.   

pokračovat na článek

Hračky pro kluky, které zabaví

Maminkám se vždy snáze vybírají hračky pro holčičky než hračky pro kluky, a proto jistě ocení naše tipy pro své potomky opačného pohlaví. Tady jsou.     

pokračovat na článek

Hračky pro dvouleté dítě

Dvouleté dítě už nebaví hračky pro miminka, ale na hračky pro předškoláky je ještě malé. Nehledě na to, že u ničeho dlouho nevydrží. Jaké hračky zaujmou dvouleté dítě? Poradíme Vám.

pokračovat na článek

Starší otcové versus mladší otcové

Starší otcové si údajně dokážou své rodičovství lépe vychutnat než mladší. Podle výzkumů je však jejich otcovství spjato s vyššími zdravotními riziky dítěte.   

pokračovat na článek

Otec na mateřské dovolené

Otec na mateřské dovolené představuje velmi kontroverzní téma. Pro větší část naší společnosti je tato možnost nepřijatelná, třebaže nový zákoník práce s ní zcela legitimně počítá.

pokračovat na článek

Výrobky z plastu mohou představovat zdravotní riziko

Při nákupu spotřebního zboží je lepší dávat přednost přírodním materiálům. Jak dokazují nedávné studie, výrobky z plastů mohou být zdraví škodlivé.    

pokračovat na článek

Hračky pro batole

Vybíráte hračky pro batole? Nejvhodnější jsou takové, které podporují rozvoj pohybových dovedností, stejně jako hračky rozvíjející jemnou motoriku.    

pokračovat na článek

Oblíbené dětské pokoje Ikea

Dětské pokoje ve stylu Ikea jsou díky svému nenáročnému, praktickému a vzhledově příjemnému designu oblíbené po celém světě. Nehledě na to, že jsou cenově přijatelné a nabízejí mnoho možností a zajímavých doplňků.

pokračovat na článek

Kdy je tělo připraveno na další porod

Na to, kdy je ideální doba na početí druhého miminka, neexistuje jednoznačná odpověď. Různým rodičům vyhovují různé věkové rozdíly mezi dětmi. Pokud chcete mít děti co nejtěsněji za sebou, pak Vás jistě zajímá, kdy je tělo matky připraveno na další porod.    

pokračovat na článek

Boxy na hračky aneb jak rychle uklidit dětský pokoj

Nechce Vaše dítko po sobě uklízet? Nedivte se mu, vždyť rovnání hraček do skříněk a poliček je otrava. Nehledě na to, že je druhý den znovu vytáhne. Pořiďte svým dětem raději boxy na hračky.

pokračovat na článek

Dárky pro starší sourozence

Když se dítěti narodí mladší sourozenec, může se cítit odstrčené. Jak by také ne, vždyť se najednou všechno točí kolem nového člena rodiny. Abyste staršímu dítěti pomohli vyrovnat se s novou situací, můžete mu koupit dárek.         

pokračovat na článek

Pohádkový dětský pokoj pro holku

Děti milují pohádky, pokoj pro holku bude mít vždy úspěch, když se při jeho zařizování inspirujete její oblíbenou pohádkou.

pokračovat na článek

Dětský nábytek z masivu se těší velké oblibě

Masivní dětský nábytek tuzemských dřevin, jako je například smrk či borovice, se těší největší oblibě. Spojuje v sobě totiž výhodu kvality a dobré ceny.

pokračovat na článek

Kdy je ideální doba na druhé dítě?

Otázku, zda je lepší mít mezi dětmi spíše menší, anebo raději větší věkový rozdíl, si kladou tisíce rodičů. Odpověď nemůže být jednoznačná, neboť obojí má svá pro a proti.   

pokračovat na článek

Prevence úrazů batolat doma i venku

Děti v batolecím věku, tedy od jednoho do tří let, je těžké uchránit před hrozícími úrazy. Měli bychom se proto snažit, udělat pro jejich bezpečí pokud možno maximum, a to ve všech místnostech, kde se děti pohybují, stejně jako venku.  

pokračovat na článek

Dětská hřiště stále nejsou dostatečně bezpečná

Výsledky kontrolní akce ČOI v období duben-červen 2011) 

pokračovat na článek

Všechny školní potřeby na jednom místě

Připadá Vám nákup školních potřeb pro Vaše děti jako studená sprcha po teplých prázdninových dnech? Vyhněte se zbytečným stresům v obchodech a nakupte školní potřeby pro své děti v internetovém obchodě.  

pokračovat na článek

Kojenecká voda FROMIN

Kojenecká voda FROMIN je ideálním pitím pro budoucí maminky k zajištění zdravého vývoje plodu a po porodu pro kojence. Absolutní nezávadnost této vody umožňuje přípravu kojenecké stravy i bez tepelné úpravy. Kojenecká voda Fromin je také nejvhodnějším pitím pro každého, kdo chce žít zdravě, bez ohledu na svůj věk. 

pokračovat na článek

Díl 18. Míšánek a jeho dvojče v zrcadle

Míšánek opravdové dvojče nemá. Jeho sestřička Barunka se narodila o dva roky dříve. V domě Míšánkových rodičů se však schovává spousta kluků, kteří vypadají stejně jako Míšánek a hlavně dělají totéž.     

pokračovat na článek

Fobií z kočárku trpí čím dál více maminek

Chodíte s kočárkem na procházky jen ve Vašem blízkém okolí, a to ještě pouze v místech, o kterých víte, že tam na Vás nečíhají žádné překážky? Cítíte se handicapovaná a bezmocná, kdykoli vyrazíte s kočárkem do neznáma? Pravděpodobně trpíte fobií z kočárku.   

pokračovat na článek