Všechny články

Mužská neplodnost a jak na ni

Nedaří se Vám otěhotnět? Máte podezření, že vina je na straně Vašeho partnera? Tak mu se svým otěhotněním pomozte!

pokračovat na článek

Těhotenství prospívá veselá mysl

Čekáte miminko, ale místo toho, abyste se na ně těšila, se především stresujete? Hoďte stres přes palubu! Těhotenství si žádá veselou mysl.    

pokračovat na článek

Dudlík: nepřítel i spojenec

Kojenec má potřebu sání, i když zrovna není hladový. Když není po ruce prsní bradavka, přichází na řadu dudlík nebo paleček. 

pokračovat na článek

Soužití na psí knížku

Soužití na psí knížku bylo dříve takřka nemyslitelné, zejména když se takovému páru narodily děti. Dnes takových rodin bez papírů přibývá. Proč je tomu tak? Co nejvíce trápí neprovdané maminky?

pokračovat na článek

Křečové žíly v těhotenství

Trápí Vás křečové žíly, anebo k nim máte velké předpoklady? Těhotenství může stav Vašich křečových žil zhoršit. Poradíme Vám, jak si ušetřit mnohá trápení.   

pokračovat na článek

Díl 10. Míšánek prozkoumává zahradu

Počasí konečně ukázalo svou přívětivější tvář. A to je skvělá příležitost k poznávání světa za hranicemi žlutého domečku. Nejvíce času tráví chlapeček na zahradě.   

pokračovat na článek

Migréna dokáže potrápit

Milé maminky, také Vás čas od času pěkně potrápí migréna? Poradíme Vám, jak na ni.

pokračovat na článek

Díl 9. Míšánek má rád ještěry, tygry a robota

Za pár dní bude Míšánkovi šestnáct měsíců. Chodí sice ještě s oporou, ale to mu nebrání v prozkoumávání okolního světa.  

pokračovat na článek

Záškoláctví a jak ho řešit

Zjistili jste, že Vaše dítě chodí za školu? Netrestejte ho, ale nejprve se snažte zjistit, proč to dělá.

pokračovat na článek

Vydejte se s celou rodinou do Letňan

Areál PVA Letňany bude Ve dnech 31. 3. – 3. 4. 2011 patřit rodinám. Veletrh For Family, tematicky členěným na další čtyři menší veletrhy, nabídne inspiraci všem členům rodiny. Organizátoři neopomněli ani zvířecí miláčky a jejich chovatele, pro které připravili For Pets. 

pokračovat na článek

Chcete zabavit své děti? Naučte je zahradničit.

Víte, že péče o zahrádku a pěstování zeleniny může být pro malé předškoláky a školáky, ale i pro starší batolata zábavná hra? Naučte své děti zahradničit!  

pokračovat na článek

Jste připraveni na jarní vycházku?

Také už se nemůžete dočkat, až s dětmi vyrazíte na jarní procházku? Aby se jim dobře chodilo, potřebují kvalitní a pohodlné botičky. Že kupujete dětské botičky poprvé? Poradíme Vám, jak vybrat ty správné.  

pokračovat na článek

Indigové děti a výchova

Připadá Vám Vaše dítě zvláštní? Divíte se tomu, že se chová úplně jinak, než jste se chovali Vy v jeho věku, anebo než se chovají jeho vrstevníci? Máte problém s jeho výchovou? Možná s Vámi žije indigové dítě.

pokračovat na článek

Díl 8. Míšánek se nebojí

Míšánek se nebojí ani tmy, ani psa, a dokonce ani injekční stříkačky. Na očkování byl velmi statečný. A co je nového? Míšánek se chystá do školky.   

pokračovat na článek

Relaxační pomůcky pro malé i velké

Záleží Vám na tom, aby bylo Vaše miminko spokojené? Hledáte hračky, které podpoří zdravý rozvoj Vašich dětí? Chcete i Vy odpočívat v maximálním pohodlí? Pořiďte si relaxační pomůcky pro děti i dospělé!  

pokračovat na článek

Designové samolepky na zeď dětského pokoje

Hledáte způsob, jak svým dětem zkrášlit pokojíček? Kupte jim designové nálepky na zeď. Originální samolepky na míru skvěle oživí stěny jejich pokojíčku!  

pokračovat na článek

Dětské hřiště v pohodlí vlastní zahrady

Chcete, aby Vaše děti trávily co nejvíce času na čerstvém vzduchu, a přitom jste je měli stále na očích? Postavte jim na zahradě dětské hřiště! 

pokračovat na článek

Co dělat, když dítě pozře, co nemá, anebo vdechne předmět

Máte obavu z toho, aby Vaše batole nepozřelo něco, co by mohlo vážně ohrozit jeho zdraví, anebo život? Důležité je všechno nebezpečné schovat a také vědět, co dělat v situaci, kdy dojde k takové nehodě!   

pokračovat na článek

Jak čistit dětem uši

Také Váš potomek nesnáší čistění uší? Možná mu je nečistíte správně. Přečtete si naše tipy pro bezpečné čištění uší, ať nemá Váš potomek z běžné hygieny trauma!

pokračovat na článek

Jak zabavit nemocné dítě

Je Vaše dítě doma s nachlazením nebo chřipkou a Vy nevíte, jak ho zabavit? Vyzkoušejte naše tipy!    

pokračovat na článek