Všechny články

Chová se Vaše batole podivně? Máme pro Vás vysvětlení!

Také batolata se někdy chovají způsobem, který nás znepokojuje, například si pořád balí věci do tašek, zajímají se o ta nejšpinavější místa v domě, anebo se vracejí k některým miminkovským návykům.

pokračovat na článek

Rodinné vztahy jdou dětem příkladem

Chcete, aby se k Vám Vaše děti chovaly hezky také v dospělosti? Jděte jim sami příkladem. Nejen v tom, jak se chováte ke svým vlastním rodičům, ale také k partnerovi a ostatním členům rodiny.    

pokračovat na článek

Spánkový režim batolete a jak ho sladit s Vaším

Jste přes den ospalí, protože Vás batolátka nenechají vyspat? Zkuste na něj vyzrát! Za pokus to stojí!

pokračovat na článek

Díl 3. Míšánek a Ježíšek

Míšánek je sice teprve roční batole, ale to mu vůbec nebránilo v tom, aby si své druhé Vánoce patřičně neužil. Nejvíce se radoval z dobrot, dárků a také z toho, že na něho měli rodiče více času než obvykle.    

pokračovat na článek

Pěnové puzzle – ideální hračka pro děti

Hledáte pro své děti dárek, který je jen tak neomrzí, a zároveň přispěje k rozvoji jejich osobnosti? Kupte jim pěnové puzzle. Je to skvělý dárek pro děti, který pomáhá rozvíjet fantazii a tvůrčí myšlení.  

pokračovat na článek

Vaše dítě poprvé na lyžích

Letošní sezóna sněhem opravdu nešetří. Také vyrážíte na hory a rádi byste naučili své děti lyžovat? S našimi tipy to jistě zvládnete. Ale pokud si na to netroufáte, můžete využít služeb některé z lyžařských školek.

pokračovat na článek

Díl 2. Míšánek si užívá advent

Míšánek před dvěma týdny oslavil své první narozeniny a nyní se s Vámi prostřednictvím seriálu Míšánkův rok neboli První rok batolete podělí o své další zážitky. 

pokračovat na článek

Proč a jak učit dítě předškolního věku anglicky

Záleží Vám na tom, aby z Vašeho šikovného předškoláčka vyrostl ještě šikovnější školáček? Naučte ho základy cizího jazyka, nejlépe anglického. Angličtina je mezinárodní řeč a Vašemu dítěti se bude brzy hodit.   

pokračovat na článek

Učíte dítě bruslit?

Bruslení na ledě patří mezi tradiční a oblíbené zimní sporty. Učíte své dítě bruslit? Naše tipy se Vám jistě budou hodit.  

pokračovat na článek

Dítě a sauna

Pravidelné saunování pomáhá posilovat naši imunitu, to je známá věc. Jak je to ale se saunováním u malých dětí? Není pro ně pobyt v sauně nebezpečný? Není. Pokud ovšem důsledně dodržíte důležité zásady.      

pokračovat na článek

Hlídání dětí přes noc a odloučení od maminky

Odkdy může dítě strávit noc bez maminky, aniž by mu to způsobilo trauma? Jak můžete tuto situaci sobě i dítěti usnadnit?   

pokračovat na článek

Děti v kuchyni

Jak staré děti mohou v kuchyni pomáhat? Jaké úkoly jim můžete svěřit? Jak si v klidu dělat svou práci, a přitom děti z kuchyně nevyhánět?

pokračovat na článek

Postel, která poroste s dítětem

Zařizujete svým dětem nový pokojíček? Přečtěte si náš článeček. Poradíme Vám, kde koupit praktickou dětskou postel, která myslí dopředu.


 

pokračovat na článek

Vánoční prázdniny a tipy co dělat

Také nechcete, aby Vaše děti proseděly celé vánoční prázdniny před televizní obrazovkou s mísou cukroví na klíně? Připravte jim zajímavý program.

pokračovat na článek

Jak posilovat imunitu dítěte

Zásobíte své dítě spoustou vitamínů, a přesto je často nemocné? Posilujte jeho imunitu. Poradíme Vám, co dětskou imunitu posiluje, a co jejímu posílení naopak brání.  

pokračovat na článek

Cestovní doplňky pro bezpečí a pohodlí Vašich dětí

Cestujete často se svými dětmi? Zpříjemněte jim své výlety hezkými doplňky, které přispějí k jejich většímu pohodlí i bezpečnosti a navíc jim udělají radost!  

pokračovat na článek

Narozeninové dorty pro děti

Z čeho vyrobit narozeninové dorty pro ty nejmenší oslavence, aby je mohli konzumovat bez rizika, že jim způsobí zažívací potíže? A čím dětský dort ozdobit? Poradíme Vám!   

pokračovat na článek

Díl 1. Moje první narozeniny

Míšánek se právě probral z oslav svých prvních narozenin, což znamená, že náš seriál První rok batolete neboli Míšánkův rok právě začíná. Každé dva týdny se Vám malý Míšánek svěří, jak pokročil v poznávání tohoto světa.   

pokračovat na článek

Řeknete si KOLOBĚŽKA! Co to vlastně je?

Je to hračka pro dítě? Vozítko pro zábavu? Sportovní náčiní? Dopravní prostředek? A ejhle! Máte pravdu všichni. Koloběžka je naprosto nedoceněný a skvělý dopravní prostředek pro všechny.


 

pokračovat na článek