Všechny články

Pěnové puzzle – ideální hračka pro děti

Hledáte pro své děti dárek, který je jen tak neomrzí, a zároveň přispěje k rozvoji jejich osobnosti? Kupte jim pěnové puzzle. Je to skvělý dárek pro děti, který pomáhá rozvíjet fantazii a tvůrčí myšlení.  

pokračovat na článek

Vaše dítě poprvé na lyžích

Letošní sezóna sněhem opravdu nešetří. Také vyrážíte na hory a rádi byste naučili své děti lyžovat? S našimi tipy to jistě zvládnete. Ale pokud si na to netroufáte, můžete využít služeb některé z lyžařských školek.

pokračovat na článek

Díl 2. Míšánek si užívá advent

Míšánek před dvěma týdny oslavil své první narozeniny a nyní se s Vámi prostřednictvím seriálu Míšánkův rok neboli První rok batolete podělí o své další zážitky. 

pokračovat na článek

Proč a jak učit dítě předškolního věku anglicky

Záleží Vám na tom, aby z Vašeho šikovného předškoláčka vyrostl ještě šikovnější školáček? Naučte ho základy cizího jazyka, nejlépe anglického. Angličtina je mezinárodní řeč a Vašemu dítěti se bude brzy hodit.   

pokračovat na článek

Učíte dítě bruslit?

Bruslení na ledě patří mezi tradiční a oblíbené zimní sporty. Učíte své dítě bruslit? Naše tipy se Vám jistě budou hodit.  

pokračovat na článek

Dítě a sauna

Pravidelné saunování pomáhá posilovat naši imunitu, to je známá věc. Jak je to ale se saunováním u malých dětí? Není pro ně pobyt v sauně nebezpečný? Není. Pokud ovšem důsledně dodržíte důležité zásady.      

pokračovat na článek

Hlídání dětí přes noc a odloučení od maminky

Odkdy může dítě strávit noc bez maminky, aniž by mu to způsobilo trauma? Jak můžete tuto situaci sobě i dítěti usnadnit?   

pokračovat na článek

Děti v kuchyni

Jak staré děti mohou v kuchyni pomáhat? Jaké úkoly jim můžete svěřit? Jak si v klidu dělat svou práci, a přitom děti z kuchyně nevyhánět?

pokračovat na článek

Postel, která poroste s dítětem

Zařizujete svým dětem nový pokojíček? Přečtěte si náš článeček. Poradíme Vám, kde koupit praktickou dětskou postel, která myslí dopředu.


 

pokračovat na článek

Vánoční prázdniny a tipy co dělat

Také nechcete, aby Vaše děti proseděly celé vánoční prázdniny před televizní obrazovkou s mísou cukroví na klíně? Připravte jim zajímavý program.

pokračovat na článek

Jak posilovat imunitu dítěte

Zásobíte své dítě spoustou vitamínů, a přesto je často nemocné? Posilujte jeho imunitu. Poradíme Vám, co dětskou imunitu posiluje, a co jejímu posílení naopak brání.  

pokračovat na článek

Cestovní doplňky pro bezpečí a pohodlí Vašich dětí

Cestujete často se svými dětmi? Zpříjemněte jim své výlety hezkými doplňky, které přispějí k jejich většímu pohodlí i bezpečnosti a navíc jim udělají radost!  

pokračovat na článek

Narozeninové dorty pro děti

Z čeho vyrobit narozeninové dorty pro ty nejmenší oslavence, aby je mohli konzumovat bez rizika, že jim způsobí zažívací potíže? A čím dětský dort ozdobit? Poradíme Vám!   

pokračovat na článek

Díl 1. Moje první narozeniny

Míšánek se právě probral z oslav svých prvních narozenin, což znamená, že náš seriál První rok batolete neboli Míšánkův rok právě začíná. Každé dva týdny se Vám malý Míšánek svěří, jak pokročil v poznávání tohoto světa.   

pokračovat na článek

Řeknete si KOLOBĚŽKA! Co to vlastně je?

Je to hračka pro dítě? Vozítko pro zábavu? Sportovní náčiní? Dopravní prostředek? A ejhle! Máte pravdu všichni. Koloběžka je naprosto nedoceněný a skvělý dopravní prostředek pro všechny.


 

pokračovat na článek

Jak křoup ukradl černé poupě (ukázka z pohádkového příběhu)

Měsíček osvětloval holé koruny stromů a zvědavě nahlížel do okének kamenných chaloupek. V těch ale byla tma, neboť zelení tantulkové buď spali, anebo se na forest scrabble shromáždili právě v chaloupce stařečka Velasta, protože jeho stavení bylo největší ve vesničce U mechového kamene.

pokračovat na článek

Když tatínek odejde od rodiny

Opustil Vás manžel a Vy jste zůstala sama s dítětem nebo s více dětmi? Jakou strategii máte zaujmout? Lze této situaci předejít? Dočtete se níže.   

pokračovat na článek

Vytvořte dětský interiér podle svých představ

Přestali jste být spokojeni se vzhledem svého současného nábytku? Anebo si zařizujete nové bydlení, na nábytek Vám už však nezbývá moc peněz? Dejte sbohem nemodernímu i lacině vyhlížejícímu interiéru. Vytvořte si interiér podle svých představ! Přesvědčíme Vás, že i s malým rozpočtem lze dělat velké věci!  

pokračovat na článek

Když tatínek opustí těhotnou maminku

Proč od Vás odešel, když jste ho nejvíc potřebovala? Co dělat, když Vás v těhotenství opustí partner? Poradíme Vám.  

pokračovat na článek

Střídavá péče má i své výhody

Střídavá péče o dítě je noční můrou mnoha maminek. Víte ale, že Vám i dítěti může tento režim přinést mnoho výhod?  

pokračovat na článek