Z úklidu se nehroutím

Datum publikace: 05.05.2014

Kategorie: Deník MamaLifestyle

Ženy k úklidu motivuje pochvala, muže nic. To jsem se nedávno dočetla v mých oblíbených online novinách.

Pochvala? No dobře, sem s ní, ale už jí dávno nepotřebuji. Stačí mi, když je rodina čistě oblečená - všimněte si, že nepíšu nažehlená – myčka funguje jak má a podlaha je bez chuchvalců prachu a skvrn po rozlitém jablečném džusu. Pokud je toto splněno, vítězství je moje! Nedávám si velké cíle. Alespoň co se týká úklidu. Ale počkat, tady je možná dobrá chvíle se trochu představit.

Tereza se synem Šimonem

Říkají mi Tereza nebo taky mááma, nedávno jsem oslavila 27 let a žiju v Praze, na kterou nedám dopustit. Vzal si mě jeden introvertní, málomluvný, techniku milující muž – mimochodem, jeho k úklidu motivují až moje hysterické nářky že nic nestíhám. Společně máme dvouletého syna Šimona. Jedno dítě? Pcha, pohoda, řeknete si. Šimonek je ale hyperaktivní a super rychlý tvor, nespavý a zatím nemluvný, takže si musím dávat velký pozor, abych mu stíhala. Ale zase je to nejlepší dieta co jsem kdy držela. Ale o tom zase jindy.

Kromě mateřských povinností má Tereza svůj Youtube kanál

Kromě mateřských povinností a radostí jsem také Youtube blogerkou. Mám Youtube kanál s názvem MamaLifestyle. To v praxi znamená, že si vymýšlím náměty, produkuji videa, stříhám je po večerech a po nocích brouzdám na sociálních sítích. Inspiruji se, odpovídám divákům a řeším všelijaké obchodní věci. Moc mě to baví a plním si tak svůj sen. To jsme od toho úklidu pěkně utekli…

MamaLifestyle

Což je vlastně dobře, kdo by si taky o něm chtěl číst, když ho musí doma praktikovat, že.
Závěrem je moje filozofie taková – pokud se máme všichni rádi, najdeme si na sebe čas a věnujeme se jeden druhému, pak je neuklizený obývák vlastně naprosto nedůležitá věc. Pokud to tak vidí i váš partner, pak hurá, sláva.

A jak to máte s úklidem vy? Napište mi Váš názor níže do diskuze :-).

Tagy: Deník MamaLifestyle

Článek je vydán v rámci seriálu: Deník MamaLifestyle

Komentáře