Samolepící dekorace do dětského pokoje

Rozveselte pokojíčky svých dětí!

Datum publikace: 21.05.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Dětský pokojíček

Přemýšlíte, jak rozveselit svým dětem pokojíček? Se samolepicí dekorací to zvládnete skvěle a během chvilky! Vyberte si z pestré palety mnoha krásných motivů ty, které udělají Vašim holčičkám a klukům největší radost.

Stačí pár samolepek
Samolepky na zeď se před několika lety staly jedním z nejvyhledávanějších prvků interiérové dekorace a jejich popularita stále trvá. Není divu, samolepicí dekorace je v porovnání s ostatními zútulňovacími metodami moderního bydlení cenově výrazně příznivější, efektivnější a ještě k tomu se velmi snadno aplikuje.
Stačí pár samolepek, pár vteřin a místnost změní svou tvář k nepoznání. Široký výběr různých motivů pak umožňuje dotvořit interiér dle vlastních představ a fantazie, což v případě dětského pokojíčku zvláště důležité. Pojďme se nyní společně podívat, jaké dětské samolepky jsou dnes k dostání.

Hitem jsou sovičky!
Věděli jste, že nejnovějším hitem při dolaďování dětských pokojů jsou sovičky? Sedící na stromě nebo jen tak na bidýlku či větvi potěší především menší děti. Vybrat si samozřejmě můžete vybrat i z jiných zvířátkových či květinových motivů.

Hitem při dolaďování dětských pokojů jsou sovičky

Pro holky i pro kluky
Další na žebříčku popularity jsou ještěři a dopravní prostředky. Na vláčky a autíčka si potrpí především chlapečkové, motivy dinosaurů jsou univerzální pro obě pohlaví. Pokud chcete zvelebit holčičí království, můžete nechat na stěnách rozkvést květiny!

Svíticí samolepku jistě ocení každý strašpytlík

Novinka: zrcadlové samolepky
Že se Vaše malá nebo větší princezna na sebe ráda dívá? Zvelebte její komnatu zrcadlovými samolepkami. Jsou velmi pěkné, nadčasové a můžete jimi dotvořit i svou ložnici nebo třeba předsíň. Velkou výhodou je, že na rozdíl od klasického zrcadla zde nehrozí riziko pořezání.

Inspirováno světem pohádek
Touží Váš potomek po tom, aby sdílel svůj pokojíček se svým oblíbeným pohádkovým či seriálovým hrdinou? Ani to dnes není problém. Medvídek Pú se svými přáteli nebo postavičky z Ledového království milerádi přijmou pozvání k Vám domů.

Samolepky inspirované světem pohádek

Obrázky a háčky na zeď
Jsou libo spíše klasické obrázky na zeď? Také v tomto případě je z čeho vybírat. Mezi nejoblíbenější patří opět sovičky, dále pak květiny a stromy.
Náš tip: Trojdílné obrázky na zeď, které designově sjednotí interiér, a lze je libovolně rozmístit, nad sebe i vedle sebe.
A nezapomeňte dětské háčky na zeď! Hasičské auto, princezna, bagr či želva potěší děti nejen v jejich pokojíčku, ale třeba i v koupelně.

Udělejte radost dětem i sobě!
Udělejte radost dětem i sami sobě! Dekoraci na zeď nejen do dětského pokojíčku, ale pro celé své bydlení či kancelář najdete v internetovém obchodě www.decor4walls.cz, kde při nákupu kromě bohatého výběru a příznivé ceny rovněž oceníte rychlé dodání.

Tagy: dětské háčky na zeď | samolepky do dětského pokoje | samolepky na zeď | trojdílné obrázky na zeď

Čtěte na Rodičům

Komentáře