Učíte své děti používat internet?

Z-Moravcova1 Z-Moravcova1
30.03.2012 23:24 Odpovědět


Dobrý den,prosím Vás o vyplnění dotazníku, který zjišťuje, jak rodiče pomáhají svým dětem naučit se používat internet. Pokud jste rodičem dítěte ve věku 6 až 11 let a máte doma počítač nebo notebook s připojením na internet, byla bych Vám velmi vděčná, kdybyste mi věnovali pár minut a dotazník vyplnili.Vaše odpovědi jsou zcela anonymní, data použiji pouze pro výzkum, který dělám v rámci své bakalářské práce. Za Vaši spolupráci Vám nabízím možnost dozvědět se o tomto zajímavém a dosud opomíjeném tématu víc. Jako poděkování Vám v červnu pošlu svou bakalářskou práci.Vyplňování by Vám nemělo zabrat více než 10 minut.Pro otevření dotazníku stačí kliknout zde (případně okopírovat odkaz do nového okna):

https/qtrial.qualtrics.com/SE/?SID=SV_799MDhUUKzqzjsUPokud znáte někoho dalšího, kdo by se výzkumu mohl a chtěl zúčastnit, pošlete mu, prosím, odkaz na tento dotazník. Děkuji.Mnohokrát Vám děkuji za pomoc, velice si cením Vašeho zájmu.Zuzana Moravcová

studentka psychologie

Fakulta sociálních studií, Masarykova univerzita, Brno

https/is.muni.cz/osoba/363910 


Příspěvky

KlarinaN KlarinaN
10.07.2020 19:30 Odpovědět

Dobrý večer, já myslím, že je na to moc brzy, třeba děti co nechodí ještě do školky. Ale je vhodné je spíše něco učit https/www.aaa-skolak.cz/anglictina-hrou/anglicko-ceske-doplnovacky-68.html.

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.