Staň se EXPERTEM na domácí úspory

ikea ikea
17.01.2014 15:57 Odpovědět

Jak doma jednoduše ušetřit?
Akce klubu IKEA FAMILY vám poradí a pobaví i vaše děti

Tipy jak v každodenním životě uspořit se hodí nejen na začátku roku. Stačí opravdu málo a vaše výdaje se mohou snížit natrvalo. IKEA ve svých obchodních domech připravila na 29. a 30. ledna 2014 od 10 a 17 hodin semináře IKEA FAMILY, kde vám odborníci poradí, jak si zařídit úspornější domácnost a tím šetřit peníze i životní prostředí.

Zároveň ukáží praktické tipy, které pomohou jednoduše a účinně snížit náklady na energie, snížit spotřebu vody a seznámí vás s šikovnými výrobky pro lepší nakládání s potravinami i odpadem.

Seminář pro členy IKEA FAMILY klubu je zdarma a termín si lze zarezervovat přes webové stránky www.IKEA.cz v záložce Obchodní domy. Zaregistrovat se je možné nejpozději do 27. ledna 2014.

Pokud se chcete dozvědět další informace o tom, jak snížit výdaje vaší domácnosti, navštivte webové stránky IKEA: http://www.ikea.com/cz/cs/pages/tydny_uspor.html

Pro děti je připraven zábavný den

Děti jsou pro IKEA ti nejdůležitější lidé na světě. A právě pro ně je v pátek 31. ledna 2014 mezi 10 a 18 hodinou připraven den plný zábavy a nových zkušeností. Pokud v obchodních domech IKEA v Praze, Brně nebo Ostravě objeví a zvládnou jednoduché úkoly na šesti stanovištích, stanou se nejen experty na šetření energií, úsporu vody a správné nakládání s odpadem, ale dozví se i jak pomoci přírodě.

Soutěžit mohou všechny děti v doprovodu dospělé osoby. Za zvládnuté úkoly získají od klubu IKEA FAMILY odznak experta na domácí úspory, ruční LED svítilnu LJUSA a kupon na 30% slevu na vážené bonbony v obchůdku se švédskými specialitami za pokladnami.

Více informací k zábavnému dětskému dni získáte na www.IKEA.cz a stránkách jednotlivých obchodních domů zde: http://www.ikea.com/ms/cs_CZ/ikny_splash.html.

Příspěvky

V této diskuzi zatím nebyly přidané žádné příspěvky.

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.