V dnešní moderní době plné nejrůznějších vymožeností se čím dál méně hrají erotické společenské hry.
A přitom jich existuje možná obrovské množství jako je stolní hra Harašeníčko, Franzouzská hra lásky či nedávno vyšla stolní karetní hra Wautip http://wautip.com , atd.
A jak jste na tom Vy a stolní hry?
A jaké stolních her pro dospělé znáte?
Příspěvky
@Karla95 Není to těžké, máme za sebou kukaččí hnízdo https
/brainfaq.cz/rezervace/kukacci-hnizdo/, kde jsme si nevěděli rady s jedním úkolem, tak nám paní z recepce poslala nápovědu 
@Verculle Je to hodně složité ? Dívala jsem se, že se tam plní úkoly, tak mám obavy aby jsme si s tím poradily.
Jestli máte možnost se dostat do Brna, tak doporučuju navšítvit brainfaq a absolvovat aspoň jednu z her ! Je to úplně o něčem jiném a pro nás to teda byl neskutečný zážitek.
@MilkaMala Měly jste možnost tu únikovku vyzkoušet i v reálu nebo je hrajete jenom v deskové formě ? 
@Verculle Zatím jsem vzala tady tu desítku a ta je super
https
/shop.brainfaq.cz/p/desitka
@MilkaMala Máme tu únikovku Mrtvý muž v orient expresu
a chystám se pořídit další 
@Verculle Jakou konkrétní hru máš ? Pro mě je to docela neznámá a spíš hrajeme vzdělávací hry, kvízi apod, ale toto bysme taky chtěli vyzkoušet 
Super jsou únikové hry. Jsou tam hádanky a člověk u toho musí přemýšlet a celá hra je napínavá, jak to dopadne a jestli se vůbec dopídíte konce
. Doporučuju kouknout na brainfaq, kde mají tady těch her fakt velký výběr.
Na co stolní hry ? Lepší a mnohem záživnější jsou hračky do postele
@SilvaBerkova Jj, postelové hry jsou mnohem zábavnější než stolní hry. S manželem při použití erotických hraček a lubrikace vydržíme dlouho do noci takovou hru hrát. Jeho figurka má taky pořádnou výdrž!
@Zuzazuza2 Muž ho taky bere. Pomohl, tak super! Zas je čas našich nočních hrátek...Postelových her....
@Sabiinka08 My jsme si sáhli po doplňku stravy taky a potom, co manžel začal brát, máme klid. Kdo nezažije, neví, jak nás to strašně trápilo! Naštěstí je tu řešení rychlé a účinné!
jo to znam jednu dobu po porodu jsem mela problemy s chuti na sex a s manzelem jsme si aphrodisiu poridili a ma to opravdu skvely ucinek
JJ, je to doplněk, tak se dá brát dlouhodobě a pak se oplatí, že pomáhá, jak může na erekci mého muže....
To si piš, že je to tak lehké. Pomáhá s erekcí, tak jsme zase zpět ve hře. Neumím si představit, být v situaci jako loňský rok, kdy to bylo velké tabu neřešené a tak i pro mě bolestivé....
@Lucci ahojk, já mam..a musíš říct že super..konečně se mi líbí moje prsa 
ahojky, máte prosím nekdo zkušenost s produkty z http://www.aphrodisie.cz/?
@Janica3 To jako chcete říct, že existuje doplněk stravy, který dokáže pomoct s erekcí. To je tedy i bez receptu? To jsou pokroky. Muž nemusí ani zajít k doktorovi, což vyřeší problém, protože ho dostat k lékaři....nadlidský čin!
@ErikaMullerova To je skvělé, když je to zase v normě. Já vím o tom hodně. Není nad figurku zase zpět ve hře.
@ErikaMullerova To je skvělé, když je to zase v normě. Já vím o tom hodně. Není nad figurku zase zpět ve hře.
@Zuzazuza2 Jj, muž začal nakonec brát doplněk stravy na podporu erekce ochotně a pravidelně a máme po potížích. Jsem ráda, že jsme do toho šli. Líbilo se mi, že zabral poměrně brzy a my si to zase spolu můžeme užít. Super taky, že není na recept.
@ErikaMullerova No, my museli taky nasadit doplněk stravy kvůli erekci. Teď se to ale vyřešilo. Chlap užívá tabletky každý den a super!
@Zuzazuza2 Taky ho používáme. Je příjemný a pomohl nám při prvotních problémech s erekcí. Pak jsme ale museli začít brát doplněk stravy na erekci.
@ErikaMullerova Máme od nich lubrikant a nekupujeme už jiný. Je podmanivě voňavý a na dobré bázi.
@Sabiinka08 Zatím nám Erectan funguje stále dobře, tak dochází ke stolním hrám pro dospělé poměrně často!
@ErikaMullerova Jj, teď se to hodně točí kolem doplňků stravy na podporu erekce. Ještě že nám to trh nabízí! Kdo by s těma chlapama pak vydržel!
@ErikaMullerova My používáme erotickou pomůcku lubrikační gel, který navíc přítelovi pomáhá s erekcí. Maximálně jsme spokojení! Už bychom si to těžko bez něj představili! Jsou to hry, při kterých se nikdo nezlobí!!!
@Sabiinka08 Ahojky, jj, když vojáček nestojí na poli, jak by měl, používáme erectan. Ten zatím účinkuje spolehlivě!
@Sabiinka08 Ahojky, jj, to jsou super hrátky. Nikdo zde neprohraje ani nevyhraje.
@marcelaadamcova
Ahojky, my raději postelové hrátky s nějakým lubrikantem a erotickou pomůckou. Když to náhodou nestojí na poli, jak by mělo, použijeme nějaký doplněk stravy, který zase vojáčka postaví!!!
Mno s kamarádkami pravidelně hrajeme spíš člověče nezlob se 
I když je to hra spíše pro chlapy, vždycky se u toho skvěle bavíme