Darování vajíček

Andrejsovka Andrejsovka
20.01.2022 22:44 Odpovědět

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s darováním vajíček? Jakou kliniku byste mi doporučily?

Příspěvky

emakrul emakrul
30.10.2023 13:02 Odpovědět

@LuckaKarl Ano přesně tak, to mají napsané i tady https/www.caraplasma.cz/vyhody-pro-darce co všechno a jak to můžeš mít odměněno. JInak mají i věrnostní program. Když budeš chodit pravidelně sbíráš si bodíky a za ty pak můžeš dostávat odměny. Určitě dodržuj jak správný pitný režim, tak i odlehčené jídlo před odběrem a určitě bys neměla chodit víc jak 2x měsíčně.

LuckaKarl LuckaKarl
25.10.2023 12:51 Odpovědět

@emakrul Jo vidíš, taková kravina viď. Samozřejmě jsem si to do vyhledávače dala, ale pořád se nemůžu nějak rozhodnout. Raději bych přímo do nějakého centra než nemocnice. Caraplasmu mě to u nás taky našlo. Tak to bych mohla zkusit. Ono za to dostáváš i nějak tu peněžní odměnu ne?

emakrul emakrul
20.10.2023 13:14 Odpovědět

@LuckaKarl Stačí si zadat na webu darování plasmy a ono ti to ve tvém městě najde kam všude můžeš jít. Já myslím že těch center je docela dost a dělají to samozřejmě také ve fakultních nemocnicích. Já chodím v Kolíně třeba do Caraplasmy. Tam to mám ráda, jsou tam super sestřičky, všechno je tak hezké čisté a už se tam i začínám těšit.

LuckaKarl LuckaKarl
16.10.2023 10:34 Odpovědět

Omlouvám se, ale vajíčka darovat nemohu a chtěla bych nějak pomoci, kdysi mě bylo nabídnuto že bych mohla chodit darovat plasmu, ale já jsem se toho hodně bála a nechtěla jsem sama chodit. Teď už teda jsem starší a říkala jsem si že bych mohla někomu pomoci, jen moc nevím jaké centrum je nejlepší nebo zda zajít přímo do nemocnice?

Jolykonvalinka Jolykonvalinka
29.05.2023 23:55 Odpovědět

@MarikaB mám to stejně,, je to fakt super klinika..

MarikaB MarikaB
30.01.2022 21:56 Odpovědět

Dobrý večer, taky jsem byla darovat vajíčka na klinice www.ivf-zlin.cz a je fakt dobrá. Co vím, mají velkou klientelu i v zahraničí a celkově je klinika hodně vyhlášená. Navíc mají opravdu lidský a hlavně diskrétní přístup. Mě osobně tam bylo dobře a určitě jsem tam nebyla naposledy.

VerkaVesela VerkaVesela
22.01.2022 10:29 Odpovědět

Ahoj, já jsem darování podstoupila na klinice ivf-zlin.cz a můžu ji doporučit. Vše mi fakt srozumitelně vysvětlili a měli úžasný přístup, byla jsem opečovávaná a jako v bavlnce Navíc jsem dostala takový balíček zdraví jako kompenzaci za darování a proplatili mi veškeré náklady (na cestu ...)

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.