Jaký kolagen vybrat?

Bibinka Bibinka
15.03.2023 18:17 Odpovědět

Dobrý večer, dlouho přemýšlím o koupi kolagenu, ale na trhu je tolik značek, že nevím, který vybrat. Poradíte na co si při výběru kolagenu dát pozor?

Příspěvky

Bibinka Bibinka
23.03.2023 22:34 Odpovědět

Moc děkuji za pomoc s výběrem kolagenu Na Orcacollagen jsem pročítala různé diskuze a ženský si ho chválí, tak jsem si hned zřídila členství a těším se až mi dorazí domů.

Andrejsovka Andrejsovka
19.03.2023 12:50 Odpovědět

To můžu podepsat Vše, co tady bylo napsáno je pravda a spoustu výrobců to ignoruje. Já jsem na Orcacollagen dostala doporučení od kamarádky a užívám ho roky. Benefity na sobě vidím, jen lituju, že jsem o něm nevěděla dřív. Mám u nich zřízené i členství. Každý měsíc mi díky členství chodí objednávka automaticky, vždy mi jen přijde e-mail, strhnou se peníze a dorazí balíček. V létě jsem teda členství na měsíc zrušila kvůli dovolené a pak hned obnovila, vůbec s ničím nebyl problém www.orcacollagen.cz/membership

VerkaVesela VerkaVesela
17.03.2023 22:56 Odpovědět

Máte pravdu, že trh už je prosycen a vybrat ten nejlepší není vůbec lehké. Já jen poradím - čím víc účinných látek kolagen obsahuje, tím líp. Taky je více účinný hydrolyzovaný kolagen (za studena), který se lépe vstřebává do těla. A taky by kolagen měl v sobě mít vitamín C, protože pak se kolagen lépe vstřebává a tělo ho efektivněji využije. Nabytý účinnými látkami je asi nejvíc Orcacollagen, ten užívám já a jsem moc spokojená.

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.