Padání vlasů

Helus Helus
13.04.2024 22:51 Odpovědět

Zdravím, máte prosím někdo zkušenost s padáním vlasů? Co se Vám na to osvědčilo?

Příspěvky

JancaHruba JancaHruba
25.04.2024 9:51 Odpovědět

Já si padání vlasů způsobila svojí neopatrností, kdy jsem špatně jedla a každý den vlasy foukala a žehlila, nepoužívala jsem žádnou termoochranu a taky to tak dopadlo, vlasy vysušené, lámavé a hodně mi prořídly. Byl to takový sešup, že jsem si toho sama všimla při promazávání fotek, kdy jsem si říkala, ty jo kde jsou ty moje krásné vlasy na které jsem byla pyšná. Procházela jsem různé diskuze a články, tak jsem zjistila co pro vlasy můžu udělat, aby byly zase hezké. Začala jsem s užíváním Wecare doplňkem stravy pro vlasy, který dodá výživu skrz tělo, na pokožku hlavy jsem si pořídila tonikum a dělala pravidelné masáže, aby se pokožka pořádně prokrvila, jednou týdně zábal a jsem ráda, že tohle všechno zabralo a vlasy mi už hezky dorůstají a už vypadají mnohem líp.

sonulika sonulika
23.04.2024 23:26 Odpovědět

Zdravím, já už jsem si diskuze právě četla a ženský s nim jsou spokojený! Sama chci kolagen zkusit už dlouho, jen jsem nevěděla jaký. Teď už mám ale jasno, tak jdu objednávat.

Helus Helus
19.04.2024 21:15 Odpovědět

To zní dobře, děkuji moc za komentář Určitě ještě pročtu nějaké diskuze, abych si potvrdila, že je kolagen dobrý. Ale zkusila bych ho, třeba mi zafunguje tak dobře jako Vám.

Andrejsovka Andrejsovka
17.04.2024 23:37 Odpovědět

Holky, na to skvěle funguje kolagen. Samotnou mě trápilo padání vlasů skoro 2 roky, pak mi kamarádka doporučila www.orcacollagen.cz a mám klid. Teď ho beru 2 roky, vlasy nepadají a mají super kvalitu, navíc je výborný i na hydrataci pokožky, pevné nehty, a taky na vrásky.

SemilkaM SemilkaM
15.04.2024 22:01 Odpovědět

S dovolením se přidám do diskuze, taky mě padání vlasů trápí a už nevím, co s tím.

1

Přidat odpověď

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat.