Dárky pro všechny „hračičky“ bez ohledu na věk či pohlaví

Datum publikace: 30.11.2016

Kategorie: Vývoj dítěte | Hračky pro děti

Říká se, že v každém muži je kus kluka. Důkazem jsou dárky, které potěší úplně stejně syna, tatínka i dědečka. Možná ale také nakonec i dámskou část rodiny. Přesně takové dárky najdete v prodejnách s RC modely.

Sehnat dnes letadlo či autíčko s dálkovým ovládáním nebo dokonce dron není vůbec žádný problém. Je však veliký rozdíl v kvalitě, proto pečlivě vybírejte. Radost u stromečku se může velice rychle změnit ve vztek a smutek, když dárek přestane po pár hodinách zábavy fungovat.

Jistotu, že kupujete prověřený model, máte v českém internetovém obchodě RC Káně. Protože majitelé tohoto obchodu jsou sami modelářští nadšenci, ochotně vám poradí a pomůžou se vším, co potřebujete vědět. Nabízené RC (poznámka pro netechnické typy: RC znamená radio controlled) modely s chutí testují a pořizují video recenze, které můžete zhlédnout na webových stránkách RC Káně. Můžete zde také dokupovat náhradní díly a kdyby byl se zakoupeným předmětem problém, řeší zde i záruční či pozáruční servis.  Od jakého věku je RC model vhodným dárkem? Řízení RC letadel i dronů je dnes tak jednoduché, že ho lze zvládnout už na základní škole.

Pilotem už od čtyř let

Mezi nejoblíbenější první modely na dálkové ovládání patří RC letadlo Klasik. Jeho výhodou je dlouhá doba letu, na jedno nabití uletí až 45 minut. Velký výkon motoru umožní s modelem stoupat i v úhlu 45 stupňů a lze létat i ve větru do 3 m/s. Díky velikosti 28 centimetrů se letadlo dobře přenáší a nezabírá doma moc místa. Letadlo pohodlně nabijete pomocí kabelu USB, to znamená přes počítač, notebook, tablet, ale i v autě vybaveném USB připojením. Zároveň však můžete letadlo nabíjet přímo venku pomocí vestavěného kabelu v ovladači. Jednoduchá pilotáž umožňuje řídit toto letadlo už dětem od čtyř let, samozřejmě s asistencí dospělého.

Natočte svět z výšky

Starší děti už ocení něco, co umí kromě létání i něco navíc. Určitě je nadchne kvadrokoptéra neboli dron s HD kamerou. Tento výrobek Syma X5C je jeden z nejlepších dronů v poměru ceny a parametrů vlastností a jedná se o velice odolný model vhodný i pro začátečníky. Díky zajímavému dvoubarevnému osvětlení je požitek létat s tímto dronem za tmy. Syma X5C má jen základní funkce, což je však výhodou, protože funkce nabízené u obdobných modelů, jako je například kompas, návrat, chytré ovládání nebo třeba držení výšky, u levnějších modelů funguje jen velice špatně a namísto, aby ovládání usnadnily, ho spíše výrazně zhoršují.

Dron s HD kamerou

Pomocník malých lenochů

Máte doma malého technického nadšence, očekávajícího budoucnost plnou robotů a aut s automatickým řízením? Takovému uděláte radost osobním robotem Roboman. Robot umí mnoho pohybů a činností – chodí popředu i pozadu, otáčí se, pohybuje trupem, dokonce i tančí nebo cvičí karate. Díky speciálním rukám dokáže také uchopit a přenášet předměty. Robot má zabudovaný tónový generátor a detektor, díky kterému reaguje na různé zvuky z okolí.

Roboman

Nerozbitné letadélko Káně

Jestliže váš chlapeček ještě nedorostl do věku, kdy může ovládat RC modely, určitě ho potěší klasický házecí letadélko. Nemusíte se obávat, že by se po pár pádech letadélko rozbilo, je totiž vyrobeno z velice odolného materiálu a vydrží opravdu hodně, o čemž se můžete přesvědčit na videu na stránkách obchodu RC Káně.

Droni, RC modely aut, letadel, lodí a tanků, ale třeba i klasičtí létající draci, to vše na vás čeká v obchodě RC Káně. Po zhlédnutí pár videí vám bude jasné, čím uděláte radost všem (nejenom mužským) členům vaší rodiny.

 

Čtěte na Rodičům

Komentáře