Hračka pro miminko? Vyberte takovou, která vydává zvuky.

Datum publikace: 31.08.2011

Kategorie: Hračky pro děti

Přemýšlíte, jaká hračka pro miminko Vám prokáže dobrou službu? Orientace ve světě hraček pro miminka není snadná, a proto jistě uvítáte naše tipy.    

Kolotoč nad postýlku
Kolotoč nad postýlku s hudbou je ideální hračka pro nejmenší miminka. Napomáhá rozvoji zraku, sluchu, dělá miminku společnost a v případě potřeby ho zabaví, nebo uklidní. Některé kolotoče umožňují také dotyk zavěšených hraček. Látkové kolotoče jsou vhodné na cesty jako příslušenství cestovní postýlky, neboť je snadno složíte. Kolotoč na fotografii snadno umístíte také do kočárku.         

Chrastítka je třeba měnit 
Chrastítka se vyplatí koupit v sadách, a to nejen z finančních důvodů, ale především proto, aby mělo dítě změnu. Děti potřebují stále nové hračky. Chrastítka doporučujeme střídat zhruba po týdnu. Aby dítě nebylo rozptýlené a mohlo se na hračku soustředit, nedávejte mu více chrastítek najednou. Při nákupu sady chrastítek vždy dejte přednost sadě od výrobce, který splňuje unijní standardy. 

Monotónní zvuky
Miminka rovněž zaujmou hračky, které vydávají monotónní zvuky, jako je fén, digestoř, anebo vysavač. Vysavače na obrázku věrně imitují zvuk skutečného vysavače a také se pohybují. Lezci za nimi budou lézt a batolata se za nimi budou s nadšením batolit.  

Přečtěte si také

Foto: Rajmaminek.cz, Megahracky.cz, Pompo.cz

Tagy: hračka pro miminko

Komentáře