Hračky pro holky, které neomrzí

Datum publikace: 26.8.2011

Kategorie: Hračky pro děti

Vybíráte hračky pro holky? Pak určitě chcete vybrat takové, které malé dámy za chvilku neomrzí.     

Tematické panenky
Přestože se dnešní holčičky zajímají také o hračky pro kluky, klasické hračky, jako je panenka, nesmí v jejich výbavě chybět. Pokud vybíráte panenku, dejte přednost tematické hračce. Jestliže chce být holčička například kadeřnicí, kupte jí panenku, která se dobře češe, a která má patřičné vybavení (fén, sponky, natáčky atd.). Jako další tip poslouží panenka se zahradnickým nářadím, anebo zdravotní sestřička. Záleží na tom, čím si Vaše dcerka přeje být.    

Kočárky pro holky
Kočárky jsou ideální hračkou především pro holčičí batolata, neboť jim pomáhají zdokonalovat se v chůzi. Kočárek, který lze použít jako vozík, děti jen tak neomrzí. Bytelné dřevěné kočárky mají tu výhodu, že vydrží i několik generací.    

Kreativní hračky
Kreativní hračky pomáhají rozvíjet jemnou motoriku, stejně jako fantazii a tvůrčí schopnosti. Různá šitíčka, navlékací dřevěné či umělohmotné korálky jsou k tomuto účelu jako stvořené. Do šuplíku se hodí také vystřihovánky. Malé kuchařky ocení sadu s modelovacím pískem, se kterým se dá vařit doopravdy, aniž by v dětském pokojíčku vznikl velký nepořádek.      

Přečtěte si také

Foto: Wiki.cz, Vrabcarna.cz, Kocarkypropanenky.cz

Tagy: hračky pro holky

Komentáře