Hračky pro kluky, které zabaví

Datum publikace: 22.8.2011

Kategorie: Hračky pro děti

Maminkám se vždy snáze vybírají hračky pro holčičky než hračky pro kluky, a proto jistě ocení naše tipy pro své potomky opačného pohlaví. Tady jsou.     

Dopravní prostředky
Vláčkodráha, autodráha, benzínová stanice, garáže a vše, co souvisí s dopravními prostředky, potěší každého kluka. Pro menší chlapce jsou vhodné především dřevěné hračky a dopravní prostředky, které lze rozebrat na velké díly. Jako příklad poslouží nákladní auto s nákladem, anebo nákladní vlak.

 

 Vděčné stavebnice
Vděčné stavebnice, jako je lego, neomrzí ani kluky, kteří už mají v kapse občanský průkaz, a to včetně dospělých tatínků. Pokud chcete, aby si tatínek se synem hrál, kupte stavebnici, se kterou se vyhraje také Váš partner. Kdo si hraje, nezlobí. Velké oblibě se těší tematické stavebnice, jako je staveniště, nemocnice, anebo třeba farma. Jsou k dostání i pro kluky, kteří se teprve batolí.       

Ať žijí pokusy
Kluci milují pokusy, ne všechny však dobře dopadnou. Vzdělávací sada představuje šikovné řešení, jak děti seznámit s celou řadou elementárních jevů, aniž by si přitom ublížily. Sady jsou určené pro děti od 5 let a předpokládají, že se rodiče budou pokusů účastnit, aby dětem vysvětlili některé souvislosti.      

Přečtěte si také

Foto: Hrackykuba.cz, Wiki.cz, Pongo.cz

Tagy: hračky pro kluky

Komentáře