Naše tipy na dětské masky na karneval

Datum publikace: 29.11.2014

Kategorie: Hračky pro děti

Dětské kostýmy a masky na karneval se hodí mít po ruce. Nikdy totiž nevíte, kdy paní učitelky ve školce připraví pro děti maškarní akci. A kdo má pak narychlo shánět převlek? Nehledě na to, že děti převlékání milují, a když jim dovolíte, aby se doma převlékly třeba za čarodějku nebo za piráta, budou nadšené.

Čertovské masky i pro malé čertíky

Máte doma malého čertíka? Ďábelský kostým mu bude čertovsky slušet. Navíc Mikuláš se blíží a tomto kostýmu ho může Vaše dítko stylově přivítat. Pokud už máte vlastnoručně vyrobený kostým, jistě se Vám budou hodit doplňky.  
Čertovské masky pro děti  

Masky duchů a kostry

Kdo má pro strach uděláno, může jít za ducha nebo za kostru. Stačí jen přetáhnout přes hlavu a jde se strašit.  Vtipná maska s důmyslně propracovanými detaily pro každou příležitost, nejen na masopust a Halloween.

Dětské masky duchové a kostry

Masky pro malé princezny

A nyní konečně něco pro holčičky, které si přejí, stát se princeznami. V nádherné róbě princezny Bella Rossa by byla škoda chodit jen, když to situace žádá. Udělejte své dcerce radost a dovolte jít být princeznou jen tak. Anebo máte doma malou vílu?   

Dětské masky princezny, dětské kostýmy princezna

Indiánské masky pro holky i pro kluky

Za Indiány mohou jít holky i kluci. Pokud vypravujete na karneval sourozence, udělejte z nich povedenou indiánskou dvojku! Indiánka má krásné šaty se zapínáním, Indián zase stylové kalhoty s opaskem.     

Krásné dětské masky a kostýmy značky FUNKY FASHION najdete v internetovém obchodě http://www.pinkorblue.cz/Moda/Prevleky-masky/.

Dětská maska pro malé indiány, indiánská maskaKrásné jsou i masky i pro miminka, pro nejmenší

Kromě princezen, strašidel a Indiánů zde na Vaše děti čekají také masky rytířů, trpaslíků, klaunů, zvířátek, pirátů a mnoho dalších.  Vyberte ty správné a hurá na karneval nebo kamkoli jinam! A pozor, v nabídce nechybí ani masky pro nejmenší, skvělý tip na oživení rodinné oslavy, nemyslíte? :-).

Všechny masky jsou k prohlédnutí na PINK OR BLUE :-). http://www.pinkorblue.cz/Moda/Prevleky-masky/

Čtěte na Rodičům

Komentáře