Dětské hřiště Jungle Gym

Pošlete své sviště na hřiště!

Datum publikace: 16.03.2015

Kategorie: Předškoláci | Školáci | Bydlení | Hračky pro děti | Jak zabavit děti doma

Že se Vám nechce posílat své ratolesti na veřejné hřiště? Když vezmeme v potaz šikanující výrostky, strejdy rozdávající bonbony, přecházení přes rušnou ulici a další nástrahy, ani se Vám nedivíme!

Na stavu záleží – důraz na bezpečnost
Nehledě na to, že u veřejných hřišť nikdy přesně nevíte, v jakém jsou stavu, a to zejména po zimě. Mnohem bezpečnější volbu proto představuje instalace kvalitního hřiště na vlastní zahradě. Nizozemský výrobce certifikovaných dětských hřišť Jungle Gym pyšnící se mnohaletou historií nejenže splňuje veškeré požadované normy, ale klade extrémní důraz na bezpečnost dětí. U Jungle Gym je tedy bezpečnost zaručena, Vy byste jen po zimě měli pro jistotu zkontrolovat, zda je vše v pořádku.

Náš tip: Po sezóně je neméně důležité zkontrolovat, zda máte v pořádku plot, aby se k Vám nedostaly cizí živly, anebo aby se zvídavé děti bez Vašeho vědomí nevydaly na průzkum do vzdálenějšího okolí.

Všestranné dětské hřiště

Vybíráme dětské hřiště
Nyní už ale pojďme konečně k tomu nejzajímavějšímu, a to k výběru samotné hrací sestavy. Jak dětské hřiště na zahradu vybrat, když na lákavém meníčku Jungle Gym vidíte tolik druhů sestav? Dilema, které začnete řešit v okamžiku, kdy se před Vámi otevře internetová galerie variant, nebo když navštívíte prodejnu Jungle Gym v Tachlovicích, kde si můžete prohlédnout velkou spoustu dětských hřišť naživo.

Žádný strach, poradíme Vám. A pokud to nebude stačit, v tachlovické prodejně Vám poradí ještě lépe.

Pískoviště 6ti bok

V případě, že máte malé sviště, nesmí chybět pískoviště. Na písku si děti vyhrají již od jednoho roku věku a baví je to přinejmenším, dokud nezačnou chodit do školy. Ještě oblíbenějšími činnostmi jsou však houpání a klouzání. Z toho plyne, že houpačka a skluzavka představují duo, které nesmí na hřišti pro malé předškoláky chybět.

Dětská hřiště Jungle Gym

A co starší děti? Těm uděláte radost, když jejich sestavu doplníte o šplhací stěny, hrazdy, šplhací tyče a další komponenty pro „velké“. Nespornou výhodou hřišť Jungle Gym je, že zahrnují bohatou nabídku různých komponentů, které můžete postupně obměňovat. Díky tomu se hřiště Vašim dětem jen tak neomrzí. Zvláště, když si tam budou moci pozvat své kamarády.

Na vlastním se lépe hraje
Pokud tedy máte zahradu, neposílejte děti na cizí hřiště, když nemusíte! Více o dětských hřištích Jungle Gym najdete na stránkách s příznačným názvem www.jungle-gym.cz. Prohlédněte si bedlivě jednotlivé sestavy i komponenty, ať vyberete svým dětem variantu, která je nejvíce potěší!

Tagy: dětské hřiště na zahradu | houpačka | pískoviště | skluzavka

Čtěte na Rodičům

Komentáře