Postavte si vlastní hračky

Datum publikace: 29.06.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas | Hračky pro děti

Zejména předškolní děti jsou hodně kreativní, stále by něco vyráběly a montovaly a mnohdy se jim zalíbí v tatínkově dílně nebo garáži, kde se nachází spousta zajímavých součástek a nářadí. Obyčejné hračky pak často přijdou brzy o svou atraktivitu. Co kdyby si ale mohly smontovat hračky podle svého gusta?

Rozvoj dovedností hrou

Stavebnice PONY nabízejí úplně nový rozměr zábavy. Tyto dřevěné stavebnice se skládají z různých trámců, spojovacích tyček, koleček a kolíčků a děti si tak mohou postavit například jeřáb, lokomotivu, vozík nebo dokonce vlastní koloběžku. Sestavování těchto hraček vyžaduje kreativitu, logické uvažování i zručnost, a proto děti při hraní tyto dovednosti rozvíjejí.

S PONY je o zábavu postaráno

Tvořte společně

Stavebnice PONY jsou natolik flexibilní a variabilní, že si s nimi vyhrají i dospěláci. Uvidíte, že společná stavba formule, poníka nebo mlýnu, vás bude bavit. Děti si užijí společně strávený čas s rodiči a navíc pochytají spoustu tipů a triků, jak součástky správně spojovat a kombinovat. Snadno se tak naučí sestavit své oblíbené výtvory a později to zvládnou hravě i bez vás.

Kreativitě se meze nekladou

Široké využití

Jednou z největších výhod dřevěných stavebnic PONY je jejich využitelnost. Tím, že mají velkou nosnost, mohou na nich děti bez problému jezdit. Takže pokud si postaví autíčko, koloběžku nebo jezdícího koníka, můžou se na nich bezpečně prohánět po pokojíčku. Sourozenci tak dostanou super příležitost závodit mezi sebou a o další druh zábavy je postaráno.

Postavte si třeba letadlo

Kombinovatelnost

Stavebnice PONY se prodávají ve třech variantách. PONY Mini, PONY 01 a PONY 02. Všechny sady jsou mezi sebou kombinovatelné, tím pádem můžete vytvářet hračky mnohem větších rozměrů. Čím více stavebnic máte, tím větší hračky můžete postavit. S takovým množstvím součástek fantazie nikdy nekončí a děti mohou vyvíjet další a další modely.

Pokud hledáte originální hračku, která bude děti bavit i rozvíjet, stavebnice PONY je skvělou volbou.

Tagy: PONY 01 | PONY 02 | PONY MINI | stavebnice PONY

Komentáře