Rozvíjejte své děti pomocí hraček

Datum publikace: 15.04.2016

Kategorie: Hračky pro děti | Vývoj předškoláka

Hraček pro děti existuje nepřeberné množství. Je obecně známo, že hrou se děti učí a rozvíjejí, důležité ovšem je, zvolit tu správnou hračku. Ideálně z kvalitního materiálu, takovou, která vychází ze skutečného života a podporuje představivost a rozvoj motoriky i psychiky. Přesně takové jsou hračky WOW.

Simulace života

Hračky, které vycházejí z motivů běžného života, pomáhají dětem rozvíjet fantazii a pochopit základní principy společnosti. Pokud si hrajeme s nimi, leccos ze hry pochopí. Mohou se naučit, jak jednat s lidmi, jak někoho oslovit a procvičit si tak základy etiky. Děti díky nim mohou objevovat, rozvíjet představivost a motoriku, vnímat zářivé barvy a zvuky.

Nápadité hračky WOW

Kvalitní materiály

Když dětem pořizujeme hračku, měli bychom se ohlížet nejen na funkci, ale také na materiály. Zamyslet se nad tím, zda je hračka pro dítě vhodná a jak působí na životní prostředí. Hračky WOW neobsahují nebezpečné baterie, toxické barvy nebo PVC. Jsou tedy nejen zdravotně nezávadné, ale také bezpečné. Neobsahují malé části, a proto jsou vhodné již pro děti od 1 roku věku.

Harvey kombajn

Design i funkce

Všechny hračky WOW jsou pravidelně testovány certifikovanými a nezávislými zkušebnami a splňují vysoké celosvětové normy. Navrhuje je tým designérů, kteří přesně rozumějí složení hraček, dbají i na nejmenší detaily a vymýšlí speciální funkce, které nejsou u většiny jiných hraček pro předškolní děti běžné. S hračkami WOW si mohou děti hrát samostatně nebo je mezi sebou vzájemně kombinovat. Jsou navrženy tak, aby se daly vytvářet zajímavé imaginární světy. Jejich barevnosti a roztomilosti děti zkrátka nemohou odolat.

Max motorka s přívěsem

Pro kluky i holky

Kluci si mohou prostřednictvím hraček WOW zahrát na policistu s věrným psem, na statečné požárníky nebo se stát zručným bagristou. Holčičky si mohou vyjet s Rosie a jejím krásným růžovým kočárem, nebo se starat o stáj a jízdního koně společně s jezdkyní Molly.

Tagy: hračky pro děti | hračky wow | rozvoj dítěte | vzdělávací hračky

Čtěte na Rodičům

Komentáře