Hračky pro děti

Děti, protáhněte se mezi hraním a učením!

Učení, hry na počítači a sledování televize tvoří převážnou část denní náplně většiny moderních dětí. Na pohyb už mnoho času nezbývá. Tento nešvar může mít za následek nezdravý vývoj páteře a další zdravotní problémy. Chcete jim předejít? Udělejte svým dětem v pokojíčku malou tělocvičnu!

pokračovat na článek

Roztomilí plyšáci do mikrovlny – Harmony collection

Existuje snad lepší spojení něčeho roztomilého a navíc praktického, než jsou plyšové postavičky z kolekce Harmony collection? Velmi úspěšná zvířátka nejdříve doplnila série oblíbených soviček a nyní nově i parta tzv. Ponožkáčů. Hřejivá plyš je něco víc než jen plyšová hračka.

pokračovat na článek

Když učení baví!

Jdete v zimě k zápisu? Nejvyšší čas pořídit zábavné hry rozvíjející logické myšlení, motoriku, tvořivost a další dovednosti, které bude Vaše dítě již brzy potřebovat ve škole. Předškoláci se totiž nejvíce učí hravým způsobem, kdy si ani neuvědomují, že se něčemu učí.

pokračovat na článek

Rodiče, povídejte si s dětmi!

Rodinná komunikační hra pro dlouhé zimní večery

Nestíháte si s dětmi povídat? Těžko hledáte téma, které by Vaše děti zaujalo?

Pořiďte si domů Povídačky! Tato komunikační hra přispívá nejen k rozvoji vyjadřovacích schopností, paměti a fantazie Vašich dětí, ale také k utužování vzájemných vztahů v rámci rodiny a zpestření a zpříjemnění dlouhých zimních večerů.

pokračovat na článek

Naučné hračky by neměly pod stromečkem chybět

Také už s dětmi píšete dopis Ježíškovi? Pokud máte doma batolata nebo předškoláky, nezapomeňte připsat na seznam didaktické hračky, aby se Vaše děti zábavným způsobem naučily důležitým dovednostem, které budou potřebovat nejen ve školce.

pokračovat na článek

Nejlepší kamarádi pro malé cestovatele

Chystáte se na rodinnou dovolenou s dětmi? Pořiďte svým malým cestovatelům skvělého kamaráda na cesty. Hračka, polštářek a přikrývka v jednom se pohodlně vejde do dětského batůžku a postará se o to, aby se dítě během cesty nenudilo a mohlo pohodlně odpočívat.

pokračovat na článek

Hračky pro děti na několik let

Nejlepší hračky pro děti jsou takové, se kterými si děti vyhrají po několik let. Pro holčičky je ideální domeček pro panenky, a samozřejmě také kuchyňka, pro kluky patrová garáž nebo autodráha.       

pokračovat na článek

Hračky pro tříleté dítě

Hračky pro tříleté dítě mají za úkol rozvíjet logické a kreativní myšlení, řečové a motorické dovednosti. Dále by měly zlepšovat paměť, aby se dítě postupně připravovalo na svůj školní život.   

pokračovat na článek

Dětská kuchyňka patří mezi nejoblíbenější hračky

Dětská kuchyňka patří mezi nejoblíbenější dětské hračky. Vyhrají si s ní děti od batolecího až do školního věku.  

pokračovat na článek

Hračky do vody - do bazénu i do vany

Hračky do vody mohou zpříjemnit dětem koupání nejen na letní dovolené, ale také doma ve vaně. Vybrali jsme pro Vás několik tipů.     

pokračovat na článek

Plyšové hračky nejen na mazlení

Plyšové hračky mají rády děti každého věku. Jsou příjemné na dotyk, mívají milý výraz a navozují u dětí pocit bezpečí.  

pokračovat na článek

Dřevěné hračky mají své kouzlo

Dřevěné hračky mají tu úžasnou vlastnost, že vydrží po celé generace. A na rozdíl od plastových hraček se vyrábějí z ekologického materiálu.    

pokračovat na článek

Hračky na zahradu pro děti

Pobyt na čerstvém vzduchu dětem svědčí. Děti se venku vyřádí, a pak lépe spí. Pokud patříte mezi šťastlivce, kteří mají zahradu, pořiďte dětem alespoň základní hračky na zahradu.   

pokračovat na článek

Hračky pro batolata inspirovaná světem dospělých

Největší úspěch mají hračky pro batolata, které jsou inspirované světem dospělých. Telefon, volant, vláček a další. 

pokračovat na článek

Hračka pro miminko? Vyberte takovou, která vydává zvuky.

Přemýšlíte, jaká hračka pro miminko Vám prokáže dobrou službu? Orientace ve světě hraček pro miminka není snadná, a proto jistě uvítáte naše tipy.    

pokračovat na článek

Hračky pro miminka pomáhají rozvíjet smysly

Hračky pro miminka pomáhají rozvíjet smysly, především zrak, hmat, ale i koordinaci pohybů.   

pokračovat na článek

Vybíráme hračky pro děvčata

Vybrat ty správné hračky pro děvčata už není tak snadné, jako tomu bývalo za nás. Reklamy útočí na nejmenší divačky a ukazují jim, s čím vším si mohou hrát. Jak tedy postupovat při výběru, pokud nemá být nová hračka jen dalším motýlem ve sbírce, ale opravdu používanou hračkou?     

pokračovat na článek

Hračky pro nejmenší: šikovné tipy

Hledáte praktické hračky pro svá miminka, anebo potřebujete zajímavý dárek, který přinesete na návštěvu? Vyzkoušejte naše tipy.

pokračovat na článek

Hračky pro holky, které neomrzí

Vybíráte hračky pro holky? Pak určitě chcete vybrat takové, které malé dámy za chvilku neomrzí.     

pokračovat na článek

Hračky pro kluky, které zabaví

Maminkám se vždy snáze vybírají hračky pro holčičky než hračky pro kluky, a proto jistě ocení naše tipy pro své potomky opačného pohlaví. Tady jsou.     

pokračovat na článek