Tip na dárek: Barevné cihličky pro kluky i holčičky

Datum publikace: 08.12.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Hry a volný čas | Hračky pro děti

Každý kluk chce být jednou za čas králem nebo rytířem a holčičky si zase libují v hrách na princezny. Tyhle hry ovšem vyžadují pořádný hrad, zámek, hradby nebo trůn. To vše si nyní mohou děti postavit ve vlastním pokojíčku díky stavebnici Cihličky pro dětičky.

Už žádné malé kostičky

Stavět si věže a hrady z malých kostek, to jsme asi dělali všichni, když jsme byli malí. Kolikrát jsme si přáli být malí jako panenky nebo figurky hrdinů, abychom se do těch staveb také vešli. Dnes už děti nemusí toužit po kouzelném lektvaru, který měla Alenka v říši divů, aby se vešla do malých dveří. Cihličky jsou 35 cm dlouhé a v balení jich je 24, což znamená, že pořádná pořádný hrad nebo parádní trůn jsou na světě!

Postavíte třeba i restauraci

Proč jsou super?

Cihličky pro dětičky jsou kvalitním českým výrobkem s atestací. Získaly i ocenění Správná hračka od odborné poroty a jsou z ekologického materiálu. Dají se skvěle skladovat, jsou lehké, pevné a odolné. Navíc jsou velikým dárkem, což děti milují. A co je nejdůležitější? Vaše děti mohou stavět a bořit stále dokola.

S lehkými cihličkami to děti zvládnou samy

Jak to vlastně funguje?

Cihličky přijdou v balení rozložené, jejich složení je otázkou chviličky a zvládnete to bez větší námahy. Nepotřebujete k tomu žádnou lepicí pásku, lepidlo nebo svorky. Cihličky jsou uzpůsobené tak, aby byly velmi pevné a unesly minimálně 30 kg. V testech ale vydržely i 100 kg! Odolnost je zaručena kříženým kartonem a vnitřními výztuhami. Vaše děti si na nich mohou pohodlně lebedit a klidně na ně stoupat. Cihličky se při hře dají spojovat přiloženými spojkami a vytvářet tak dlouhé překlady a trámy, což umožňuje postavit spoustu zajímavých staveb.

Fantazii se meze nekladou

Kreativní dítě

Díky cihličkám bude vaše dítě rozvíjet svou kreativitu a motoriku. S kamarádem, který přijde na návštěvu, mohou stavět opravdová díla a vy si budete moci chvíli odpočinout v kruhu dospělých. Cihličky jsou vhodné už pro děti od 3 let, takže se mohou rozvíjet ti nejmenší. S cihličkami si užijete spoustu zábavy i při rodinných hrách, anebo pohybových aktivitách. Můžete třeba soutěžit, kdo postaví nejvyšší věž nebo nejrychleji přeskáče snožmo cihličky. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Tagy: barevné cihličky | cihličky pro dětičky | dětská stavebice | stavebnice cihličky

Čtěte na Rodičům

Komentáře